magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 12 Haziran gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu... 12 Haziran gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta, puan durumu ile 12 Haziran 2019 günü çeyrek altını kazanan ismi gösterdi. Hatice’nin hızlı bir başlangıç yaptığı haftada puan durumları ise herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Peki, Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu ve haftanın üçüncü çeyrek altınını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta gün birincisi puan durumu oylamasının yapıldığı dakikaları ardından ortaya çıktı. Besime ve Hüsniye arasında yaşanan tartışmanın gündem olduğu programda beklenmedik gelişmeler yaşandı. İşte Gelinim Mutfakta’da bugün olanlar ve yeni günün birincisi…


MUTFAKTA BESİME VE HÜSNİYE KAVGASI


Besime Hanım ve Hüsniye Hanım arasında büyük tartışma çıkıyor. Besime Hanım, ellerini kendisine yakın olarak konuşan Hüsniye Hanıma sert çıkıyor. Gelinler arasında "Lezzetin Kraliçesi" tartışması yaşanıyor. Hüsniye Hanımın altın bilezik kazanma iddiası Reyhan Hanımın alay konusu oluyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 12 HAZİRAN


Kanal D’nin sevilen projesinde her bölümde olduğu gibi kaynanalar bugün de puanlama işlemlerini yaptılar. Verilen puanlar sonucunda ise günün lideri ve çeyrek altının kazananı ortaya çıktı.


Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan gelin 14 puanla Gülcan olarak açıklandı. Diğer yarışmacıların tamamı ise 9 puan aldılar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS