magazin haberleri

Gelinim Mutfakta 13 Şubat puan durumu: Gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 13 Şubat puan durumu: Gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu 13 Şubat 2019 Çarşamba gününün birincisini gösterdi. Kanal D ekranlarının fenomen yarışma programında bugün Sina ve Ezgi’nin Besime Hanım’a gösterdiği tepki gündem oldu. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi açıklanmadan önce programda neler yaşandı?

Gelinim Mutfakta 13 Şubat gün birincisi yeni bölümde çeyrek altının sahibinin hangi yarışmacı olduğunu gösterdi. Songül Hanım’ın sinirlerine hakim olamadığı bölümde Sina ve Ezgi ise Besime Hanım’a yüklendi. İşte puan durumu öncesinde Gelinim Mutfakta’da yaşananlar…

Besime Hanım, daha önce Songül Hanım'ın gereksiz ve çok fazla konuştuğunu dile getirmişti. Songül Hanım da bu durumu tekrar gündeme getirerek Besime Hanım'la tartıştı. Konuşma esnasında sözünün kesilmemesi için uyarıda bulunan Songül Hanım, ayrıca Gülcan'ın yanlış gördüğü davranışlarını hatırlattı. Besime Hanım ve Songül Hanım tartışmasında kayınvalideler Gülcan'ın Songül Hanım'a hitap şeklini eleştirdi.

Sina ve Ezgi, Besime Hanım'ın kendilerine düşük puan vermesinin nedenini sorarken çıkan tartışmada mutfakta tansiyon iyice yükseldi. Ezgi, yaptığı yemeğe güvenerek Besime Hanım'ın verdiği puanın düşük olduğunu ve bilerek yüksek puan vermediğini iddia etti. Kayınvalidesinin verdiği puanların doğru bir tespit olduğunu savunan Gülcan da Ezgi ve Sina'ya karşılık verince gelinler birbirine girdi.

GELİNİM MUTFAKTA GÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Fatih Ürek’in sunuculuğunu üstlendiği yarışma programında bugün gergin dakikalar yaşandı. Yemeklerin tadımının ardından yapılan puanlama günün birincisini ortaya koydu.

  • Günün en düşük puanını alan gelin adayı 7 puanla Sina oldu.
  • Günün en düşük puanını alan ikinci gelin ise 13 puanla Gülcan olarak açıklandı.
  • Çeyrek altının sahibi ve çarşamba gününün birincisi 15 puanla Nergis oldu.
  • Ezgi ise 14 puan alarak günü ikinci sırada tamamladı.

14 ŞUBAT GÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS