magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 18 Eylül 2019 Çarşamba gün birincisi kim?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu... 18 Eylül 2019 Çarşamba gün birincisi kim?

Gelinim Mutfakta puan durumu duygusal anların yaşandığı 18 Eylül’de gün birincisi olan ismi gösterdi. Gözyaşları içerisinde kalan yarışmacılar sürpriz video sonrasında hüzün yaşadı. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi açıklanmadan önce yayınlanan hangi video gelinin ağlamasına yol açtı?

Gelinim Mutfakta gün birincisi yarışmada hafta ortasında çeyrek altını kazanan gelinim kim olduğunu gösterdi. Dönem dönem sürpriz sonuçların alındığı yarışmada bazen gergin anlar meydana gelebiliyor. İşte Gelinim Mutfakta’da 18 Eylül’de yaşananların bir kısmı puan durumu ile ilgili detaylar…


DİLEK GÖZYAŞLARI İÇERİSİNDE!


Programa sürpriz gelen sanatçı ile yarışmacılar Roman Havasına doydular. Nur Hanımın davetiyle gelen şarkıcımız gelinlere Roman Havası ile moral verdi. Fatma Hanımın, gelini Dilek hakkındaki itirafı kaynanaları çok şaşırtıyor. Annesinden gelen mesaj Dilek'i gözyaşlarına boğuyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU ÇARŞAMBA


Kanal D’nin fenomen yarışmasında duygusal anlar eğlence bir arada yaşandı. Önce programa konuk olan sürpriz sanatçı herkesi roman havasına doyurdu ardından da Dilek’e gelen mesaj gelinin ağlamasına neden oldu. Puanlamaların neticesinde ise günün lideri ve çeyrek altının kazananı ortaya çıktı.  • Günün en düşük puanını alan yarışmacısı 8 puanla Hilal olarak duyuruldu. 

  • 18 Eylül'de günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan gelin ise 15 puanla Dilek oldu.

  • Elif ve Kıymet ise 14'er puan alarak günü ikincilikle tamamladılar.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS