magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... Perşembe gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu... Perşembe gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu haftanın finaline 1 gün kala programda avantajı elde eden yarışmacıları gösterdi. Kanal D ekranlarının fenomen yarışmasında bugün Hatice ve Ezgi arasında yeni bir tartışma yaşandı. Peki, Gelinim Mutfakta 22 Ağustos gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta günün birincisi 22 Ağustos’ta çeyrek altını kazanan yarışmacı oldu. Fatih Ürek’in Ezgi’ye verdiği haber ise yarışmacıyı oldukça şaşırttı. İşte Gelinim Mutfakta puan durumu açıklanmadan önce programda yaşananlar…


EZGİ KÖTÜ HABERİ ALIYOR


Fatih Ürek, Ezgi'ye üzüleceği bir haber veriyor. Hatice ve Ezgi arasında "Fan" tartışması yaşanıyor. Ezgi'nin, Hatice'ye verdiği tepkiyi Hüsniye Hanım yakışıksız buluyor. Ezgi, Fatih Ürek'in getirdiği haber ile hafta finalinden önce yarışta önemli bir kayıp yaşıyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 22 AĞUSTOS


Kaynanaların yemekleri tatmasının ardından yapılan puanlamada günün birincisi ortaya çıktı. Puanlama sonrasında en yüksek puanı alan yarışmacı çeyrek altının sahibi oldu. Kaynanalar hangi yemeğin kime ait olduğunu bilmeden yemekleri tadarak puanlama işlemini gerçekleştirdiler.


Günün en düşük puanını alan yarışmacı yani 22 Ağustos'u sonuncu sırada bitiren isim 6 puanla Ezgi oldu eksi 2 puan alan Ezgi'nin puanı 4'e düştü.


Günün en düşük ikinci puanını ise 8 puanla Hülya olarak açıklandı.


Günün lideri olan ve çeyrek altının sahibi olan gelin 17 puanla Gülcan oldu. Hatice ise 13 puan elde ederek günü ikincilikle tamamladı.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS