Gelinim Mutfakta Damla neden yok, nerede? Damla Gelinim Mutfakta'dan ayrıldı mı?

A A

10.01.2022 - 02:16 Son Güncelleme:

Damla elendi mi, diskalifiye mi oldu? soruları gündemde... Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta programında pazartesi günü yaşanacaklar merak ediliyor. Damla ve Nuray hanımın programdan ayrılacağı iddia edilmişti. Peki ama Damla bugün neden yok? Yayınlanan son bölümde Damla, ''Yakın zamanda ben kayınvalidemle yollarımı ayırıyorum. Yönetmenimle bu konuyu paylaşacağım. Benim için artık olsa da olur olmasa da olur.'' demişti. Peki ama Damla ayrıldı mı, diskalifiye mi oldu, elendi mi?

Gelinim Mutfakta Damla neden yok, nerede? Damla Gelinim Mutfakta'dan ayrıldı mı?

Gelinim Mutfakta programının 10 Ocak 2022 günü yayınlanan programına Damla ve Nuray hanım damga vuracak. Damla ve Nuray Hanımın programda anlaşamadığı anlara şahit olunmuştu. Peki ama Gelinim Mutfakta Damla ve Nuray neden yok? 

''Yollarımı ayırıyorum.'' 

Damla, ''Yakın zamanda ben kayınvalidemle yollarımı ayırıyorum. Yönetmenimle bu konuyu paylaşacağım. Benim için artık olsa da olur olmasa da olur.'' demişti.

''Bavulumu hazırladılar''

Gelinim Mutfakta programında Kayınvalide Nuray Hanım ile gelini Damla arasında puanlamada tartışmalar yaşandığı görülmüştü. Nuray Hanımın 7 Ocak 2022 günü yayınlanan programda, ''Bavulumu da hazırladılar, alır giderim. Ne yapalım, yapacak bir şey yok!'' dediği duyulmuştu. 

DAMLA KİMDİR? İNSTAGRAM ADRESİ NEDİR?

Damla ve Nuray hanım programdan ayrıldı mı?

Programın 10 Ocak 2022 gününe dair yayınlanan fragmanında Nursel Ergin'in ''Damla ''Ben anneannemle yarışmak istiyorum. Kayınvalidemle bundan sonra yarışmak istemiyorum.'' dedi. Biz de yapımcılarımız, yönetmenlerimiz oturdular, konuştular. Bir karara vardılar. Damla isteği üzerine cumartesi günü bizi aramış ve kararını açıklamış. Kararının ne olduğunu sizinle aynı anda öğrenmek istedim.'' dedi. Peki ama Damla ve Nuray hanım programa gelecek mi yoksa veda mı edecek?