Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı, 18 Mart Çarşamba gün birincisi kim oldu?

A A

18.03.2020 - 15:49 Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta gün birincisi Ezgi ve Hatice’nin aynı anda tepki gösterdiği bölümde çeyrek altının kazananı oldu. Çiğdem Hanımın kurnazlık sözleri sonrasında ortalık karışırken Reyhan Hanım da aynı ithafı Elif için kullandı. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu içerisinde hangi gelin daha fazla puan elde etti ve çeyrek altının sahibi oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı, 18 Mart Çarşamba gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu 18 Mart 2020 tarihli yeni bölümde gelinlerin elde ettikleri puanları gösterdi. Çiğdem Hanım ve Reyhan Hanımın sözlerinin damga vurduğu programda kısa süreli gerginlik yaşandı. İşte mutfakta yaşananlar ve günün tablosu…

MUTFAKTA EZGİ VE HATİCE’DEN ORTAK TEPKİ

Çiğdem Hanım'ın, Nezahat Hanıma çekiştirdiği Ezgi ve Hatice olaya sert tepki gösteriyorlar! Reyhan Hanım, aynı olumsuz konuyla ilgili örnek olarak Elif'i gösteriyor. Ezgi ve Rümeysa arasında "İyilik Yapma" tartışması yaşanıyor.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU ÇARŞAMBA

Yarışmada hafta ortasının yaşandığı 18 Mart’ta gelinler haftanın üçüncü çeyrek altının sahibi olabilmek için mücadele ettiler. Kaynanalar ise verdikleri puanlarla hafta ortasında son tabloyu oluşturdular.

Günün en düşük puanını elde eden isimler altışar puanla Ezgi ve Rümeysa olarak açıklandı.

Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelinse 17 puanlı Elif oldu.

Hatice ise 14 puanla günü ikincilikle tamamladı.