magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu 25 Mart | İşte, gün birincisi

Gelinim Mutfakta puan durumu 25 Mart | İşte, gün birincisi

Gelinim Mutfakta 25 Mart puan durumu belli oldu… Gelinim Mutfakta’da gün birincisi olan yarışmacı, çeyrek altının sahibi oldu. Öte yandan yarışmacılardan Beyza’nın eşinin askerden çekip gönderdiği video stüdyoda duygu dolu anlara neden oldu. İşte Gelinim Mutfakta 25 Mart puan durumu ve günün birincisi...

Gelinim Mutfakta 25 Mart puan durumu belli oldu. Geçtiğimiz haftanın finalinde Reyhan Hanım ve gelini Ezgi haftanın birincisi olmuş ve 5 bilezikle evlerine dönmüştü. Son aldıkları 5 bilezikle toplamda 50 bilezik sahibi olan Reyhan ve Ezgi’nin sevinci diğer yarışmacıları daha da hırslandırdı.


Peki; Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? Ezgi mi, Burcu mu? İşte Gelinim Mutfakta puan durumu...


ASKERDEN SÜRPRİZ


Öte yandan bugün ki yarışmada Gelinim Mutfakta yarışmacısı Beyza’ya askerdeki eşinden sürpriz geldi. Eşinin videolu destek mesajıyla mutlu olan Beyza’yı diğer yarışmacılar da tebrik etti. Öte yandan Beyza’nın kayınvalidesi oğlunun videosu karşısında gözyaşlarına hakim olamadı. Nazlı hanımı ise Gelinim Mutfakta’nın deneyimli kayınvalidesi Reyhan Hanım teskin etti.


REYHAN VE EZGİ’DEN 50 BİLEZİK KUTLAMASI


Gelinim Mutfakta 266. Bölümde 50 bilezik alarak kendi rekorunu kıran Ezgi ve Reyhan Hanım stüdyoda kutlama yaptılar!


Geçtiğimiz hafta kura çekimi sonrası Ezgi 5 altın bileziğin sahibi oldu. Böylelikle 50 bilezik kazanan Ezgi kendi rekorunu da kırmış oldu. Reyhan Hanım gelininin başarısını kutlamak için stüdyoya kırmızı halı getirdi. Ezgi'ye de tebrik heykeli takdim etti. Ezgi bir konuşma ile bu anı ölümsüzleştirdi. Ezgi, bu kutlamanın gelinler tarafından alkışlanmamasını da gelinlerin kıskançlıklarına verdi. Reyhan Hanım, kaynanalar odasına kasıla kasıla girince de kaynanalar tarafından eleştirilmekten kurtulamadı..


GEÇTİĞİMİZ HAFTANIN FİNALİNDE YAŞANANLAR


Gelinim Mutfakta'nın 22 Mart 2019'da yayınlanan 265. Bölümünde Nazlı-Beyza Bitmiş, Besime-Gülcan Ekinci, Gülderen Kıcır-Güneş Kılıç ve Reyhan-Ezgi Yıldırım çiftleri "Elmalı Fındıklı Muhallebi" için yarıştılar!


Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!


26 MART GÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...


GELİNİM MUTFAKTA 25 MART GÜN BİRİNCİSİ


Günün en düşük puanını alan gelini: 9 puanla Ezgi ve Beyza


Günün en yüksek puanını alan gelini: 16 puanla Burcu


Burcu gün birincisi olarak çeyrek altının sahibi oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS