Gelinim Mutfakta puan durumu… 5 Mayıs Salı gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu… 5 Mayıs Salı gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu… 5 Mayıs Salı gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi 5 Mayıs 2020 Salı günü ekranda olan bölümde haftanın ikinci çeyrek altınını kazanan kişi oldu. Elif’in kılık değiştirerek 2070 yılından geldiğini söylemesi ise mutfakta eğlenceli anların yaşanmasına neden oldu. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu içerisinde haftanın ikinci bölümünde en iyi puanı kim aldı?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Gelinim Mutfakta puan durumu 5 Mayıs’ta ekrana gelen Kanal D’nin fenomen yarışmasında sıralamaları gösterdi. Elif’in taklidinin ve Reyhan Hanımın Neslihan’a sesini yükseltmesinin damga vurduğu bölümde sıra dışı anlar yaşandı. İşte mutfakta bugün olanlar ve puanlara ilişkin detaylar…

MUTFAKTA 2070 RÜZGARI

Elif, kendisini yaşlandırarak 2070 yılındaki Gelinim Mutfakta haline gidiyor. Yarışmadan kaç tane bilezik kazandığını söyleyerek hem göz dağı veriyor, hem de eğlenceli anlar yaşanmasına neden oluyor. Kaynanalar ise, odalarına girdiklerinde koltuklarının yerine sandalye koyulması karşısında büyük şaşkınlık yaşıyorlar. Gizemli kişiden Elif'e bu bölümde de çiçek geliyor.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU SALI

Haftanın ikinci bölümünde kaynanalar gelinlerinin yaptığı yemeği bulmaya çalışarak puanlama işlemini gerçekleştirdiler ve günün liderini belirlediler.

Günün en düşük puanını alan gelini 7 puanla Neslihan olarak duyuruldu.

Neslihan'dan sonra en düşük puanı alan gelin 8 puanlı Betül oldu.

18 puan elde eden ve çeyrek altının sahibi olan gelinse Elif olarak açıklandı. Hatice ise 14 puanla gün ikincisi oldu.