magazin haberleri

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? Gelinim Mutfakta 17 Mayıs puan durumu

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? Gelinim Mutfakta 17 Mayıs puan durumu

Gelinim Mutfakta eleme heyecanı her hafta olduğu gibi bu hafta da Cuma günü doruğa çıktı. Hafta boyu gelinler hünerlerini gösterdi, kayınvalideler puanlarını verdi. Peki bu haftanın birincisi ve elenen isim kim oldu? İşte Gelim Mutfakta 17 Mayıs puan durumu...

Gelinim Mutfakta haftanın finaliyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Ezgi Gülcan ve Güngör arasındaki amansız rekabet devam ederken Ceren kendisine göre deneyimli yarışmacılar arasında kalabilmek için hafta boyu mutfakta tüm hünerlerini gösterdi. Peki, gün birincisi ve haftanın elenen ismi kim oldu? İşte Gelinim Mutfakta 17 Mayıs ve haftalık puan durumu....


GELİNİM MUTFAKTA 17 MAYIS


Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Cuma günü 305. bölümde Gelinler hafta finalinde yaptıkları tatlıda sıkıntılı anlar yaşadı.


Günün yarışma konusu olan tatlı yarışmacılara zor anlar yaşattı! Ezgi, kaynanası Reyhan Hanımın kutlama balonlarından birisinin kaybolduğunu görüyor ve diğer gelinlerden hesap soruyor! Hafta finalinde hangi gelin kaynana evine döndü Hangi gelin 5 altın bileziği koluna taktı? İşte detaylar...


HAFTANIN PUAN DURUMU


Pazartesi:


Günün en düşük puanını alan gelini 7 puanla Güngör olarak açıklandı. Güngör'ün ardından en düşük puanı alan ve günü sondan ikinci sırada tamamlayan yarışmacı ise 9 puanla Ezgi oldu. 13 Mayıs'ın en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan gelin ise 16 puanla Ceren oldu. Gülcan ise 11 puan alarak günü ikincilikle tamamladı.


Salı:


Günün en düşük puanını alan gelini 8 puanla Ceren olarak açıklandı. Ceren'in ardından en az puanı alan isimlerden olan ve günü sondan ikinci olarak tamamlayan yarışmacı 9 puanla Güngör oldu. Günün en yüksek puanını alan yani çeyrek altının sahibi olan gelin ise 15 puanla Ezgi oldu. 14 puan alan Gülcan ise günü ikincilikle tamamladı.


Çarşamba:


Günün en düşük puanını alarak çarşambayı sonuncu sırada tamamlayan yarışmacı 5 puanla Ceren oldu. Günün en yüksek puanını alan ve çeyrek altını almaya hak kazanan yarışmacı 18 puanla Gülcan  oldu.


Perşembe:


Günün en düşük puanını alan gelini 9 puanla Ceren olarak açıklandı. Ceren'in ardından günün en düşük puanını alan ikinci gelini ise 12 puanla Ezgi oldu. Günün en yüksek puanını alan ve çeyrek altını almaya hak kazanan yarışmacı 14 puanla Güngör oldu. Gülcan ise 13 puan alarak günü ikincilikle tamamladı.


Cuma:


Günün en düşük puanını alan gelini 10 puanla Ezgi oldu. Günün en düşük puanını alan ikinci gelini ise 11 puanla Ceren, günün en yüksek puanını alan gelin ise 14 puanla Güngör oldu. Gülcan ise 12 puanda kaldı. 


Haftanın en düşük puanı alan Ceren ise yarışmaya veda etti! 


En yüksek puanını alan Gülcan ise 5 altın bileziğin sahibi oldu. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS