magazin haberleri

Gül Sunal, Kemal Sunal'ın ölüm yıl dönümünde yaptığı paylaşımla duygulandırdı

Gül Sunal, Türk sinemasının komedi ustası eşi Kemal Sunal'ın vefatının 19'uncu yıl dönümünde yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı.Gül Sunal, efsane oyuncunun 19'uncu ölüm yıldönümünde sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu. Gül Sunal'ın "Acım hala taptaze" paylaşımına başta çocukları Ezo Sunal ve Ali Sunal'dan olmak üzere pek çok yorum geldi.
Kemal Sunal'ın cenaze töreninde yakalara takılan fotoğrafı paylaşan Gül Sunal, "Bu fotoğrafı 19 yıl önce 3 Temmuzda yakama iğnelediler... Fotoğraf o günden beri cüzdanımda. Biraz eskidi rengi soldu ama acı hala taptaze yepyeni..." dedi.

Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal, annesinin paylaşımını kendi Instagram hesabından yayınlayarak "Seni seviyorum babam" notunu yazdı.
Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal ise "Babamın ölümsüzlüğü bulduğu gün bugün. 19 yıl sonra 3 yaşında hayranları varsa bunun başka açıklaması olamaz. O ölümsüz... DM kutumu dolduran tüm güzel insanlara ayrıca teşekkürler, biz de kocaman bir aileyiz babamın sayesinde." dedi.

Kemal Sunal'ın hayranları Gül Sunal'ın yaptığı paylaşıma kısa sürede binlerce yorum yaparak Sunal'ın ölüm günü yaşadıkları acıyı anlattı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS