magazin

Gülben Ergen ilk kez konuştu

  1. Magazin
Gülben Ergen ilk kez konuştu

 Gülben Ergen'in otomobilinin bıçaklanmasının ardından yayınlanan güvenlik kamerası görüntülerinde Erhan Çelik'in olay günü Ergen'in otomobilinin yanında olduğu ortaya çıkmıştı. Ergen son günlerde magazin basınında çıkan aldatma iddiaları ve Erhan Çelik'in söz ettiği iddialar hakkında ilk kez Seda Sayan'ın porgramında konuştu:  Erhan Çelik'in görüntülerini izledikten ve karakola gittikten sonra yayınlandığını ifade etti. Erhan Çelik'in kensini aramadığını ifade eden Gülben Ergen Seda Sayan'ın kendisinin yanında olduğunu ifade etti. 

Gülben Ergen hakkındaki iddialarla ilgili ilk kez şöyle konuştu:
Bir insan suçluysa kendini savunur bir insan haklıysa hakkını arar. Ben haklıyım hakkımı arıyorum. Bir linç kampanyasına uğruyorum. 

'Otoparka girmek iki buçuk saat beklemek ne demek. Sitede bir arkadaşına uğramıyor. O kadar isterdim ki ben üç kuruşluk haberlere kandım, gerçek sandım demesini. O kadar isterdim ki iki yıl evli kaldığım adamın böyle bir şey yapmamasını. 2 sene süren evliliğimizde 1 yıl başka bir yerde yaşadı. Bizim boşandığımız belli nasıl gelip böyle bir şey yaparsın. O kadar üzgünüm ki...
Benim kendimi savunmamı gerektirecek bir durum yok. Ben kimseyi aldatmadım. Çocuklarımın bende dahi olmayan mahrem fotoğraflarını paylaştı Instagram'dan. Engelleme kararı aldık. Çocuklarımın babasını zor tuttum adam ayaklandı. Çocuklarımın babasıyla çocuklarımı ondan koruyacağım. Bu yayına bu konuyla katıldığım için esefle kınıyorum. Bana çocukları baba dedi demiş. Benim çocuklarımın aslan gibi babası var. Benim çocuklarım ona ağabey dediler. Annelerinin aşkına inanıp annelerine kredi verdiler.
Ben gerçek bir savaşçıyım. Ben hukuk yoluyla savaşacağım haklarımı arayacağım. İnsanlar oturdukları yerden karar vermişler her gün birini masaya yatırıyorlar. Bu ne tuhaf bir düzey. İhanet etti ne demek. Evli adam ne demek? Bu kadar kolay mı konuşmak hanginiz ahlak bekçisi kesildiniz?
Erhan Çelik otoparktayken ben evdeydim. Araba boydan boya bıçakla delindi. Karakol o gün zabıt tuttu. Kart filan yoktu arabada. Sabırla bekledim. Delinin biri gelmiş sandım. Benim aklıma Erhan gelmedi. Birisi yaptı dese inanmazdım. Arabayı boydan boya kazımış. Benim ulaştırma görevlisi saat 19:30'da eve gider. Ben hayatım boyunca koruma taşımadım. Hakkımı arıyorum. Bu görüntüleri görünce neler hissettiğimi kelimelerle anlatamam. Ben onun bir birlikteliği var iyi ve mutlu diye duydum. Boşandıktan sonra ilk zamanlar bize geldi çocukları görüştürdük. 1 yıl geçmiş boşanmanın üzerinden. Bir kadın hiç ahlakı ve evlatları üzerinden sorgulanır mı? Bir kadın namusuyla tehdit edilir mi? Bir kadını evlatlarıyla can evinden vurmak nasıl bir şey?'
Gülben Ergen ile Erhan Çelik'in boşanma sebebi Renkli Sayfalar'da açıklandı
Ünlü şarkıcı Gülben Ergen ile TRT Haber sunucusu Erhan Çelik’in boşanma sebebi Renkli Sayfalar programında açıklandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar'ın ortaya çıkardığı boşanma haberinden sonra Erhan Çelik, "kendimizi daha fazla birlikte yaşamaya zorlamanın doğru olmayacağından hareketle boşanma davası açtım" açıklaması yaparken Gülben Ergen de elinde tesbihle çocuklarının tişörtlerini tuttuğu fotoğrafa "Yoluma tek başına devam etmeye karar verdiğim doğrudur. Kararım en hayırlısıdır'" notunu düşerek boşanacaklarını duyurmuştu.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS