Gwen Stefani giydiği ikonik puantiyeli elbiseyi yeniden giydi

A A

19.04.2021 - 16:20

51 yaşındaki rock yıldızı Gwen Stefani, 25 yıl önceki halinden pek de bir şey kaybetmemiş gibi görünüyor. Ünlü yıldız, ses getiren 'Don't Speak' şarkısının klibinde giydiği ikonik puantiyeli elbiseyi yeniden giydi.

Gwen Stefani giydiği ikonik puantiyeli elbiseyi yeniden giydi

No Doubt grubunun solisti Gwen Stefani, büyük çıkış yapan parçası 'Don't Speak'in 25'inci yıl dönümüne özel bir kutlama yaptı. 51 yaşındaki şarkıcı, klipte giydiği ikonik elbiseyi yeniden giydi. 

Gwen Stefani'nin 25 yıl önceki halinden hiçbir şey kaybetmediği çektiği Tiktok videosu ile anlaşılıyor. Puantiyeli elbiseyi file çorapla tamamlayan Gwen'in boynundaki kolyeler de dikkat çekti. Kolyelerden birinde Stefani, diğerinde ise nişanlısı Blake Shelton'ın soy adı yer alıyor.

Son olarak beyaz kovboy çizmeleriyle stilini tamamlayan Gwen Stefani, "İşte buradayım. Şuna bakın, birazcık Blake haricinde..." dedi.

Gwen Stefani, daha önce de iyi çıkış yapan kliplerinden bazı kıyafetleri yeniden giymişti. 'Let Me Reintroduce Myself' klibinde en ikonik görünümlerini yeniden canlandırmıştı. Ancak yine de puantiyeli elbisenin orijinal olup olmadığı net değil.