magazin haberleri

Hadise Kaan Yıldırım aşkında kriz mi çıktı?

Magazin gündemine bomba gibi düşen iddialar arasında yer alan Hadise ile Kaan Yıldırım ikilisinden son dakika haberi geldi.Hadise, Kaan Yıldırım'ın köpeği ile olan karesini sosyal medya hesabından paylaşmış, aşk dedikodularının fitilini ateşlemişti.
Hadise'nin Kaan Yıldırım'ın köpeği ile paylaşım yapması geçtiğimiz günlerde aşk söylentilerine sebep olmuş, hatta taze aşıkların birlikteliklerini bir adım öteye taşıdıkları iddia edilmişti.

Ailelerini tanıştırdıkları iddia edilen çift hakkında gelen son dakika haberi magazin gündemine bomba gibi düştü.

Hekimoğlu dizisinde doktor Mehmet Ali'yi oynayan ve geçtiğimiz yıl kendisi gibi oyuncu Ezgi Eyüpoğlu'ndan boşanan Kaan Yıldırım ile şarkıcı Hadise arasında fotoğraf krizi yaşanıyor.

Hadise, Kaan Yıldırım'ın köpeği ile olan karesini sosyal medya hesabı üzerinden sildi. Bu durum akıllara çiftin arasına kara kedi mi girdi düşüncesini getirirken, başka iddialara göre de Kaan Yıldırım'ın Hadise'ye kızgın olduğu belirtildi. İşte Hadise Kaan Yıldırım ikilisinden son dakika ayrıntıları...
Hadise ile Kaan Yıldırım'ın aşk yaşadığı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Konu ile ilgili her geçen gün magazin gündemine detaylar gelirken yeni bir gelişme yaşandı.
Hadise, Kaan Yıldırım'ın köpeği ile verdiği pozu sosyal medya hesabından sildi. Bu durum; ikilinin arasında kriz oluştu söylentilerine neden olurken bir başka iddiaya göre de Kaan Yıldırım'ın Hadise'nin ilişkilerini açık etmesinden dolayı ona kızgın olduğu söylentilerine neden oldu.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS