Hakan Meriçliler, 'Kazara Aşk' kadrosuna katıldı

Hakan Meriçliler, 'Kazara Aşk' kadrosuna katıldı

Hakan Meriçliler, 'Kazara Aşk' kadrosuna katıldı

Başrollerini Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler'in paylaştıkları, Koliba Film imzalı Kazara Aşk dizisinin kadrosuna, sürpriz bir isim dahil oldu. Daha önce de birçok önemli projede yer alan ünlü oyuncu Hakan Meriçliler, dizinin 8'inci bölümünden itibaren oyuncu kadrosuna dahil olarak, ‘Haldun’ karakterini canlandıracak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Usta oyuncu Hakan Meriçliler Kazara Aşk dizisinde, Nazlı’nın (Selin Işık) Amerika’da yaşayan ve bir kongre nedeniyle Türkiye’ye gelen babası Haldun karakterini canlandıracak. Daha önce de birçok önemli projede yer alan Hakan Meriçliler, seyirciyi farklı bir serüvenin içine sokacak.

Canlandıracağı ‘Haldun’ karakteri hakkında konuşan Hakan Meriçliler, "Kazara Aşk’ta Amerika’da yaşayan doktor Haldun’u canlandırıyorum. Bir kongre nedeniyle İstanbul’a gelen ve kızı Nazlı’yla buluşan Haldun, damadı Civan’la (Ümit Kantarcılar) tanışıyor ve kendisini olaylar zincirinin içinde buluyor. Haldun beyin seyircilerin keyifle izlediği bu diziye ayrı bir renk katacağını umuyorum" dedi.

Yapımcılığını Koliba Film adına Ata Türkoğlu’nun üstlendiği ‘Kazara Aşk’ın yönetmenliğini Sadullah Celen üstleniyor. Dizinin senaryosunu ise; Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu kaleme alıyor. Bir kaza sonucu tanıştıktan sonra yaşamlarında yeni bir sayfa açılan gençlerin öyküsünü anlatan Kazara Aşk’ta, Ümit Kantarcılar ‘Civan’, Sude Zülal Güler ise ‘Şimal’ karakterini canlandırıyor.