hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hakan Özoğuz kimdir, kaç yaşında? Hakan Özoğuz’un hastalığı ne, sağlık durumu nasıl?

  Hakan Özoğuz kimdir, kaç yaşında Hakan Özoğuz’un hastalığı ne, sağlık durumu nasıl
  expand

  Hakan Özoğuz'un sağlık durumu hakkında detaylar hastalığı sonrasında merak edildi. Tedavi amaçlı bir süredir konserlere de çıkmayan Hakan Özoğuz’un kimdir, hastalığı ne? Sorgulamaları hız kazandı. İşte Athena grubunun gitaristi Hakan Özoğuz’un hayranlarını üzen rahatsızlığıyla ilgili bilgiler…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sevilen müzik grubu üyelerinden Athena'nın gitaristi Hakan Özoğuz'un geçtiğimiz günlerde Amerikan Hastanesi'nde tedavi gördüğü bildirildi. Tedavisi nedeniyle bir süredir bazı konserlerde yer alamayan Özoğuz'un hastaneden taburcu olduğu öğrenildi.

  Özoğuz da 11 Ağustos'ta tedavi nedeniyle bir süre konserlere katılamayacağını Twitter'dan duyurup "Daha önce de paylaşmış olduğum rahatsızlığımın tedavisinden dolayı önümüzdeki konserlerin bazılarında yer alamayabilirim. Sahalarda görüşmek üzere arkadaşlar" demişti.

  HAKAN ÖZOĞUZ’UN HASTALIĞI NE, SAĞLIK DURUMU NASIL?

  Birsen Altuntaş'ın haberine göre 45 yaşındaki Özoğuz'un lenfomaya yakalandığı öğrenildi.

  Lenf kanseri (lenfoma) vücudun savunma hücreleri olan lenfositlerin kanserleşerek kontrolsüz büyümesidir. Lenf kanseri en sık görüldüğü yerler; lenf bezleridir. Lenf kanserinin tıbbi adı lenfomadır. Tüm kanserler içerisinde değerlendirildiğinde lenfomanın tespit edilme oranı %5 civarındadır. Lenfosit denilen kan hücrelerinin lenf bezlerinde aşırı çoğalması sonucu ortaya çıkar. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Lenfoma tedavisinde, son yıllarda artan risk faktörlerine ve hastalığın görülme oranlarındaki yükselişe rağmen, oldukça başarılı sonuçlar alınmaktadır.  Lenfoma, ilaçlara ve ilik nakline iyi yanıt veren bir kanser türüdür.

  HAKAN ÖZOĞUZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

  Hakan Özoğuz Türk müzisyen, Athena grubunun gitaristi ve Gökhan Özoğuz'un ikiz kardeşi. Hakan Özoğuz, 11 Ekim 1976 tarihinde İstanbul’da Fenerbahçe semtinde doğmuştur. Aslen Gazianteplidir. Babası Ahmet Özoğuz’dur. Açıköğretim Fakültesinde okudu. 2007’de babaları Ahmet Hamdullah Özoğuz öldü.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow