magazin haberleri

Halka dizisi 18. bölüm fragmanı: Cihangir neler yapacak?

Halka dizisi 18. bölüm fragmanı: Cihangir neler yapacak?

Halka yeni bölüm fragmanı TRT1 ekranlarında salı günü yayınlanan dizide yaşanacak gelişmeleri gösterdi.  Altemur’un istediği tarzda davranan kişiler beklenmedik sonuçlarla karşı karşıya kalacak. Peki, Halka 18. bölümde Cihangir’in yükselişinden rahatsız olan Çağatay neler yapacak?

Halka fragman videosu Cihangir’in neler yapacağını gözler önüne serdi. Yönetim kadrosuna katılmak üzere olan Cihangir önemli adılar atacak. İşte Halka dizisinin yeni bölümünde yaşanacak gelişmeler ve merakla beklenen dizide bu hafta meydana gelecek olayların yer aldığı tanıtım videosu…


HALKA FRAGMAN VİDEOSUHALKA DİZİSİ 18. BÖLÜM ÖZETİ


Cihangir Müjde’nin gözü önünde babası İskender’i vurmuştur. Altemur’un istediği gibi davranmaktadır. Bu davranışı herkese Cihangir’in karanlık tarafa geçtiğini göstermiştir. Faruk Amir’in cesedi bulunmuştur. Cemal, amirinin, onca yıllık mesai arkadaşının kanını yerde bırakmamaya kararlıdır. Halka’ya büyük bir darbe vurmaya hazırlanmaktadır. Gözünü Halka’nın en tepesine dikmiştir ama bir yandan da Altemur’un gözünde değeri iyice artmış olan Cihangir, Halka’nın yönetim kadrosuna katılmak üzeredir. Kaan’ı zor zamanlar beklemektedir. Çağatay Cihangir’in yükselişinden rahatsızdır ve buna engel olmak için elinden ne gelirse yapacaktır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS