magazin

"Hamileyken beni defalarca aldattı!"

  1. Magazin
"Hamileyken beni defalarca aldattı!"

Önceki gün sunuculuk yaptığı yarışmada rahatsızlanan Mehmet Ali Erbil'e ağır eleştiriler yönelten şarkıcı Nevin, "Ettiğim ahlardan, beddualardan, yataklardan çıkamayacak. Allah ıslah etsin" dediŞovmen Mehmet Ali Erbil, geçen gün Miss Fashion TV 2017 yarışmasının sunuculuğunu üstlendi. Ancak şovmen, yarışma esnasında rahatsızlandı.
Mehmet Ali Erbil daha sonra davetlilerin arasına oturarak geceye devam etmeyi denedi. Ancak tansiyonu yükselince "Ayakta zor duruyorum" açıklamasını yaptı ve geceden ayrıldı. Sağlık durumuyla ilgili bir televizyon programına katılan Mehmet Ali Erbil, "Çok şükür iyiyim. Geçen sene tutuldum bu vertigo illetine... Geçen hafta tetikledi 3-4 gün evden çıkamadım" dedi.
Mehmet Ali Erbil ayrıca, "Yarışmada birinci olan kızı, tebrik bile edemedim Allah korusun hamile kalır falan..." açıklamasıyla şarkıcı Nevin'e göndermede bulundu.
Kısa bir süre önce Mehmet Ali Erbil'den hamile kaldığını açıklayan ve şovmenin zoruyla da bebeği aldırdığını söyleyen Nevin, Mehmet Ali Erbil'in kendisini hedef alan sözlerine yanıt verdi.
İşte Nevin'in açıklamaları:

"Allah büyüktür, alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste! Mehmet Ali Erbil ettiğim ahlardan, beddualardan, yataklardan çıkamayacak hastalıklardan ötürü. Allah ıslah etsin. Bebeğimi aldırdığım için çok pişmanım. Bu vicdan azabını hayatımda boyunca çekeceğim.
2. el araba mevzusunu defalarca açıkladım, bu adam 3 aylık ilişki süresince bana bir iğne bile almadı. Hamilelikte benimle ilgilenmedi kızlarla defalarca aldattı. Başka kızla sevgili diye haberleri çıktı. Ben de onun üzerine 2. el araba istedim bunun bebeğimle en ufak alakası yoktur. Benim hakkımda bilip bilmeden konuşulsun istemiyorum yaramı deşmesinler artık yeter."
Mehmet Ali Erbil’in eski eşi Tuğba Coşkun'u gazeteciler soru yağmuruna tutmuştu.
Mehmet Ali Erbil’in sevgilisi Nevin Şimşek’in hamile kalması ve bebeği aldırmasıyla ilgili sorulara kızan Tuğba Coşkun, “Beni hiç ilgilendirmiyor” diyerek uzaklaşmıştı.

Tuğba Coşkun Mehmet Ali Erbil'in 4. eşiydi. Ancak bu zamana kadar Mehmet Ali Erbil'in bir sürü sevgilisi oldu. İşte Mehmet Ali Erbil'in eşleri ve sevgilileri...
10 / 10
"Hamileyken beni defalarca aldattı!"
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS