magazin haberleri

Hande Erçel çekimler biter bitmez yeğeni Mavi'ye koştu

Dergi çekimleri için Bodrum'a gelen Kenan Doğulu, Beren Saat, Hande Erçel ve Gamze Erçel'in çekimleri devam ediyor. Önceki gün kaldıkları otelin iskelesinde görüntülenen gruba, Doğulu'nun ailesi de katıldı. Güzel oyuncu Hande Erçel, çekimler biter bitmez yeğeni Mavi'ye koştu.Hande Erçel, kardeşi Gamze Erçel ile bir dergiye aile pozu vermek için Bodrum'a gelmişti. Beren Saat ve eşi Kenan Doğulu da, ağabeyi Ozan, kız kardeşi Canan ve annesi Serpil Doğulu ile aynı dergiye poz vermek için objektiflerin karşısına geçti.

Torba'daki bir otelde gerçekleşen çekimlerde, Doğulu ve Erçel ailesini iskelede görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Çekilen fotoğrafların halk tarafından cep telefonuyla görüntülenmemesi için önlem alındı.

Çekimler sonrası Hande Erçel'in iskelede bakıcının kucağında bulunan yeğeni Mavi'ye koşarak gelmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Çekimin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hande Erçel, "İş için geldim. Kerem de başka bir otelde reklam çekiminde, görüşemedik. Bizim tatilimiz ağustos ayında başlayacak" diye konuştu.

Erçel ve Bürsin çiftinin dizileri başlar başlamaz aşk yaşadıkları iddia edilmiş ve uzun süre arkadaş olduklarını söyledikten sonra geçtiğimiz günlerde aşklarını ilan etmişlerdi.

Hande Erçel, "O dönemler arkadaştık. Çok haber çıktı. Ama biz iyi arkadaştık, sonrasında aşka dönüştü. Ben zaten saklamam, saklayacak bir durumum yok. Beraber olduk ve ilan ettik" diyerek konuya açıklık getirdi. Son döneminde sanat camiasında takipçi sayısına göre başrol seçiliyor polemiği olmuştu. Sosyal medyada en çok takipçisi olan kadın oyuncu olan Hande Erçel konuyla ilgili, "Öyle bir şey olabilir mi ya? Ben asla öyle düşünmüyorum. Instagram'dan önce nasıl seçtiler o zaman. Ben mesleğimle ilgili o kadar basit düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS