magazin haberleri

Hande Erçel ve Kerem Bürsin hakkında çıkan aşk dedikodularını Sarp Bozkurt tiye aldı!

Adları sürekli aşk dedikodularına karışan Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in, dizideki arkadaşlarıyla yer aldığı fotoğraf sosyal medyada paylaşılmış ve ikilinin samimi halleri yine aşk söylentilerine sebep olmuştu. İddiaların ardından Kerem Bürsin ve Sarp Bozkurt, son paylaşımlarıyla hayranlarını güldürdü.Şarkıcı Murat Dalkılıç ile yollarını ayıran oyuncu Hande Erçel'in, bir süredir adı partneri Kerem Bürsin'le anılıyor. İkili, çıkan aşk dedikodularını ne kadar yalanlasalar da birbirlerine yakınlıkları dikkatlerden kaçmıyor.

Erçel ile Bürsin'in geçtiğimiz günlerde ekip arkadaşları tarafından yayınlanan bir kareleri sosyal medyayı sallamıştı. Oyuncu çiftin samimi halleri aşk iddialarını kuvvetlendirmişti.

Haberler karşısında sessiz kalan ikiliden, fotoğraflı yanıt geldi. Rol aldıkları dizideki ekip arkadaşlarıyla poz veren Hande Erçel ve Kerem Bürsin, hayranlarını güldüren bir kareye imza attı.

Kerem Bürsin, bu kez Hande Erçel ile değil Sarp Bozkurt'la yanak yanağa poz verdi. Bu kare, oyuncuların hayranlarını bir hayli güldürdü.

Sarp Bozkurt ise paylaşılan fotoğrafa espirili bir tweet ile karşılık verdi. Oyuncu, paylaşımında; "Arkadaşlar merhaba. Biliyorsunuz ben evliyim. Lütfen aşk dedikodusu yaymadan önce bunu düşünüp sonra konuşun. Kerem'le sadece arkadaşız. Hassasiyetiniz için teşekkürler" dedi.

Bozkurt'un bu paylaşımına Anıl İlter, "Gözlerimin önünde birbirlerini seviyorlar" yorumunu yaparken; Bürsin de "Sadece ama sadece arkadaşız" yazdı. Kerem Bürsin, daha önce rol arkadaşı Hande Erçel için "Hande müthiş bir insan. Sıfır egosu var. Beni motive ediyor. Kendimi çok şanslı hissediyorum" demişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS