magazin haberleri

Hazal Kaya tartışmalara son noktayı koydu, ilk kez açıkladı: Hamileyim

Geçtiğimiz Şubat ayında Ali Atay ile evlenen Hazal Kaya hamilelik haberlerinin ardından sürpriz bir açıklama yaptı.Hazal Kaya 6 Şubat'ta 5 yıldır birlikte olduğu yönetmen ve oyuncu Ali Atay ile evlenmişti.
Geçtiğimiz aydan beri de Kaya'nın hamilelik haberleri basında sıkça yer almıştı.
Önceki akşam Nişantaşı'nda görüntülenen Hazal Kaya, "Doğum yaklaşıyor" açıklamasına üzerine, "Onu siz uyduruyorsunuz" şeklinde karşılık vermişti.
Ancak Kaya, haberlerden sonra gerçeği açıkladı.
Ünlü oyuncu hamile olduğunu Instagram hesabından duyurdu.
Kaya Instagram paylaşımında "Açıklamaktan çok mutluluk duyuyorum ki; evet hamileyim. Bebeğimiz 11 haftalık oldu. İlk 2 ay bebek için hassas zamanlar olduğu için hak verirsiniz ki paylaşmak istemedik. Son kontrolümüz çok iyi geçti ve sevinçle paylaşmak istedik. Dün sokakta karşılaştığım magazin muhabiri arkadaşlarımızın "Doğum yaklaşıyor demesine cevaben heyecandan verdiğim cevap yanlış anlaşılınca durumu anlatıp paylaşmak istedim. Şimdi çok şükür her şey yolunda, bebek gayet sağlıklı, biz de çok mutluyuz. İlk üç ayı atlattık, devamı daha eğlenceliymiş öyle diyorlar, eminim yollayacağınız güzel enerjilerle daha da güzel geçecek. Teşekkür ederiz." ifadelerini kullandı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS