magazin haberleri

Her Yerde Sen 18. bölüm fragmanı… Yeni bölümde Eylül’e kötü sürpriz

Her Yerde Sen 18. bölüm fragmanı… Yeni bölümde Eylül’e kötü sürpriz

Her Yerde Sen yeni bölüm fragmanı bu hafta Demir ve Eylül cephesinde bazı gelişmelerin yaşanacağını gösterdi. Demir’in hayatındaki kadının Selin olduğunun farkına varan Eylül bir karar almak durumunda olacak. Peki, Her Yerde Sen 18. bölümde isimler arasında kalan Demir ne yapacak?

Her Yerde Sen fragman videosu yeni haftada Demir’in beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalacağını gösterdi. Son bölümde ortaya çıkan gerçekler tüm dengeleri değiştirmişti. Peki, Her Yerde Sen 18. bölümde Demir Selin ilişkisi nasıl şekillenecek ve dizide neler olacak?


HER YERDE SEN FRAGMAN VİDEOSUHER YERDE SEN SON BÖLÜM ÖZETİ


Evde Eylül ile karşılaşmak Demir için tatsız bir sürpriz olurken Eylül de Demir’in hayatındaki kadının Selin olduğunu keşfeder. Demir, Eylül’ü Selin’den uzak durması için uyarır. Merve, Bora ile ilgili büyük bir şok yaşar ve işyerinde sinir krizi geçirir. Artemim’in finansal sıkıntıları Burak ve Demir’i zorda bırakırken Eylül ve Selin’in yardım girişimi beklenmedik bir durumda kalmalarına neden olur ve Demir’i en büyük korkusu ile başbaşa bırakır.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS