hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hikmet'in gençliğini kim oynuyor? Masumlar Apartmanı Hikmet gençliği kimdir? Mert Tümer canlandırıyor! Mert Tümer kaç yaşında?

  Hikmetin gençliğini kim oynuyor Masumlar Apartmanı Hikmet gençliği kimdir Mert Tümer canlandırıyor Mert Tümer kaç yaşında
  expand

  TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Sevilen dizide Hikmet karakteri dikkat çekti. Mert Tümer'in hayat verdiği Hikmet karakteri dizide geçmişi anımsatıyor. Peki ama Mert Tümer kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Masumlar Apartmanı, yapımcılığını OGM Pictures'in ve senaristliğini Deniz Madanoğlu ile Rana Mamatlıoğlu'nun üstlendiği, psikoloji ve drama türündeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerini; Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Melisa Şenolsun ve Aslıhan Gürbüz paylaşmaktadır. TRT 1'in iddialı yapımı Masumlar Apartmanı dizisinde Mert Tümer yer alıyor. İşte Mert Tümer hakkında bilgiler...

  Mert Tümer kimdir?

  O Ses Türkiye yarışmacılarından Mert Tümer yarışmada New York New York parçasını seslendirmiştir. Profesyonel oyunculuk yaptığını belirten Mert Tümer tiyatro ve dizilerde rol almaktadır. Ankara Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar Bölümü’nde okumuştur. Aslen nereli olduğu bilgisi en kısa sürede eklenecektir. Karadayı, Medcezir, Kara Para Aşk dizilerinde oynamıştır. Tercihini Gökhan ve Hakan Özoğuz ikilisinden yana kullanmıştır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow