hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İbrahim Selim kimdir, kaç yaşında? Selin Şekerci İbrahim Selim sevgili mi?

  İbrahim Selim kimdir, kaç yaşında Selin Şekerci İbrahim Selim sevgili mi
  expand

  Oyuncu, sunucu ve şovmen İbrahim Selim’in oyuncu Selin Şekerci ile aşk yaşadığı iddia edilmiş ardından ikiliden ilk fotoğraf gelmişti. Peki, Selin Şekerci’nin sevgilisi olan İbrahim Selim kimdir, kaç yaşında?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İbrahim Selim ve Selin Şekerci birlikteliğine ait ilk fotoğraf geçtiğimiz günlerde gelmiş ve ikilinin aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Tatilde birlikte görüntülenen ikilinin mutlu anları kameralara yansıdı. Peki, Şekerci’nin sevgilisi İbrahim Selim kimdir?

  İBRAHİM SELİM KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

  5 Ekim 1979 Ankara doğumlu olan İbrahim Selim aslen Artvinlidir. Biyoloji eğitimini tamamladıktan sonra sanat alanında da çalışmalar yapmak isteyen Selim, Hacettepe Devlet Konservatuvarı’nda eğitim aldı. Daha sonra TRT’deki dizilerde rol almaya başlayan Selim, oyunculuğa ek olarak seslendirme sanatçılığı da yaptı.

  Selim’in sinemada rol aldığı bazı projeler ise şöyle: Sınav, Sis ve Gece, Kusursuzlar, Yok Artık, Rüya, Ölümlü Dünya.

  2005 yılından bu yana TV projelerinde bulunan Selim, Leyla İle Mecnun, Ulan İstanbul, Poyraz Karayel, Güllerin Savaşı ve Şahsiyet gibi projelerle adını geniş kitlelere duyurmuştu.

  Başarılı oyuncu son olarak “İbrahim Selim ile Bu Gece” isminde Youtube’da bir program gerçekleştirmiş ve ünlü isimleri bu programda konuk etmişti.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow