hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İbrahim Tatlıses, Kuruçeşme Açıkhava'yı ayağa kaldırdı

  İbrahim Tatlıses, Kuruçeşme Açıkhavayı ayağa kaldırdı
  expand

  Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, müziğin dev ismi İbrahim Tatlıses’i ağırladı. Kuruçeşme seyircisiyle bu sezon ikinci kez buluşan şarkıcı, yine geleneği bozmadı. Boğaz'ın muhteşem atmosferinde kalabalık orkestrası ve hitleriyle mekanı bir kez daha hınca hınç doldurdu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Konser maratonuna hız kesmeden devam eden 'İmparator' İbrahim Tatlıses, dün akşam Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde bir kez daha müzikseverlerin kulaklarının pasını sildi. Her konserinde bilet satışlarıyla rekor kıran Tatlıses’i konserin başlangıcında binlerce müziksever büyük bir coşkuyla alkışlarla karşıladı.

  Hayranlarını "Buraya gelerek beni çok mutlu ettiniz. En büyük morali siz veriyorsunuz ve hiçbir doktorun yapamadığını yapıyorsunuz. Dopingim sevenlerim” sözleriyle selamlayan şarkıcıyı, gecede yurt dışından gelen hayranları da yalnız bırakmadı.

  Usta sanatçı, konserini ‘Sevda Yüklü Kervanlar’ şarkısıyla başlatırken; gece boyunca ‘Caney Caney’, ‘Haydi Söyle’, ‘Aramam’ ‘Mavi Mavi’ gibi klasikleri hep bir ağızdan söylendi.

   

  Müziğin dev ismi, kimi zaman muhteşem slow'larıyla duygulandırdı kimi zaman hareketli türküleriyle dinleyicilerini ayağa kaldırdı. Yerinde duramayan İbrahim Tatlıses hayranları, halay çekerek dakikalarca dans etti.

  Coşkunun doruklara çıktığı gecede şarkıcı, müzik şölenin yanı sıra samimi sohbetiyle ortamı renklendirdi. Sahneden alkışlarla ayrılan İbrahim Tatlıses, aralıksız canlı performansıyla Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi dinleyicilerini mest etti.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow