magazin haberleri

İkizler Memo Can 3. bölümüyle Kanal D izleyicisiyle buluşuyor!

İkizler Memo Can 3. bölümüyle Kanal D izleyicisiyle buluşuyor!

Kanal D’nin yeni dizisi İkizler Memo Can 3. bölüm fragmanını yayınladı. Başrollerinde Emir Berke Zincidi, Nehir Erdoğan ve Özgürcan Çevik gibi isimlerin yer aldığı dizide bu hafta da önemli gelişmeler yaşanacak. Peki, İkizler Memo Can yeni bölümde neler yaşanacak?

İkizler Memo Can fragman videosu ile Osman’ın nezarete düşmesinin ardından yaşanacakları gösterdi. Yaren’in Hayati’den isteği herkesi şaşırtırken Osman’ın dışarı çıkması bu isteğe bağlı olacak. İşte İkizler Memo Can dizisi yeni bölüm tanıtım videosu…

İKİZLER MEMO CAN FRAGMAN VİDEOSU

İKİZLER MEMO CAN 3. BÖLÜM ÖZETİ

Osman’ın nezarete düşmesine çok üzülen Yaren, Hayati’den şikayetini geri almasını ister ve Osman salıverilir. Memo’yu Can zanneden fidyeciler onu kaçırıp bir evde hapseder. Memo’nun ortalarda olmadığını fark eden malikane sakinleri onu her yerde aramaya başlar.  Diğer yandan Memo türlü hilelerle fidyecilerin elinden kurtulmaya çalışmaktadır. Polis de olaya el koyar. Her yerde Memo’yu aramaya başlarlar.

Hala Onur’la evlenemediği için bu durumdan Can'ı sorumlu tutan Sibel yeni planlar peşindedir. Mahallede ise Melek’i kurtarma çabaları sürmektedir. Osman ve Can para kazanabilmek için her yolu denerler. Memo’nun arkadaşları da onlara yardım eder. Ama ameliyat için gereken paranın ancak küçük bir kısmını kazanabilmişlerdir. Ancak bir akşam Melek'in kapısının önüne konan bir çanta ise her şeyi değiştirecektir.

İKİZLER MEMO CAN’IN KONUSU NE?

Memo ve Can daha bebekken birbirlerinden ayrılmış ikiz kardeşlerdir. Memo öz olmayan annesi, ninesi ve dayısıyla yaşamaktadır. Memo’nunki fakir bir hayattır. Ailenin maddi olanakları kısıtlı olmasına rağmen, birbirlerine büyük bir sevgiyle bağlanmışlardır. Küçük yaşına aldırmadan sokaklarda kağıt toplar. 

Diğer tarafta zengin bir aileye sahip olan Can ise büyük bir malikanede yaşamaktadır. Can, babası ve dedesiyle mutludur mutlu olmasına ama büyük bir yalnızlık içindedir. Çünkü çevresinde ne kadar çok onunla ilgilenen eğitmen, dadı, hizmetli olsa da Can katı kurallar, disiplin içinde kısacası çocukluğunu yaşamadan hayatını sürdürmektedir. Bir gün kader ağlarını örer ve Memo ile Can yer değiştirirler. İlerleyen zamanlarda sırlar teker teker çözülmeye başlayacaktır. Sonrasında ise hikayemiz kimi zaman duygusal, kimi zaman komik bir şekilde akıp gidecektir.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS