magazin haberleri

İkizler Memo-Can 4. bölüm: Can ağaçtan düşer ve...

İkizler Memo-Can 4. bölüm: Can ağaçtan düşer ve...

Kanal D'nin yeni dizisi İkizler Memo-Can yeni bölüm fragmanı, önceki günlerde yayınlandı; Can'ın hafızası yerine gelmesiyle birlikte Can'ın değişimi etrafındakileri şaşırtır.

İkizler Memo-Can 4. bölüm 17 Kasım'da saat 20:00'de Kanal D'de başlarken, yeni bölümde neler olacak? 


Yaren ve Osman kaçmaya karar verir. Mahmut bunu fark edince tüfeğiyle Osman’ın peşine düşer. 
Can ise yavru bir kediyi kurtarmaya çalışırken ağaçtan düşer. Hafızası geri gelmeye başlar. Can’ın garip hareketleri şaşkınlık konusu olur.


Osman Yaren’le evlenmeye karar verir. Yıldırım nikahı ile evleneceklerdir. Ancak Mahmut’un bu oyunu bozmaya niyeti vardır.


Sibel, Onur’a evlenmek için baskı yapar. Can duruma tepki gösterir. Onur, Can’ın tepkisi nedeniyle  Sibel’den ayrılır. Bunu kendine yediremeyen Sibel, Onur’dan koparmaya çalıştığı parayı bu sefer Can’ı kaçırıp fidye yoluyla almaya karar verir. Sibel mafyaya başvurur. Mafya Can’ı kaçırır. Bunu gören Memo kardeşini kurtarmak için peşlerine düşer.


İkizler Memo-Can son bölüm özeti: Haydutlar tarafından fidye için kaçırılan Memo onların elinden bir şekilde kurtulmayı başarıyor ve babasına kavuşuyor. Can ise annesi Melek'in ameliyat parasını çıkarmak için soluğu sokaklarda alıyor. Dayısı Osman ve Can ne yapıp edip o parayı elde etmeye çalışıyor. Memo ise onlara yardım etmek için Can'la işbirliği yapıyor. Öte yandan Yaren'le, babası yüzünden arası açılan Osman'ın geri dönüşü muhteşem oluyor. Osman'ın dönüşüyle mahallede bayram havası esmeye başlıyor. Memo'nun yaramazlıkları ise tüm ev halkını çileden çıkarıyor. Herkes onun bu değişimini şaşkınlık içinde karşılıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS