magazin haberleri

İlk kez açık açık anlattı: Evet, gerçekten tedavi gördüm

Brad Pitt, Angelina Jolie ayrılığının ardından yaşadıklarını ilk kez ve son derece samimi bir şekilde anlattı.New York Times gazetesine röportaj veren 55 yaşındaki aktör, Jolie ile ayrıldıktan sonra alkol ve uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak için Adsız Alkolikler derneğine üye olduğunu anlattı.

Pitt, bu süreçte yaklaşık bir buçuk yıl alkolizm tedavisi gördüğünü söyledi.

Pitt, bir dönem içki masasını kendisi için en güvenli bölge olarak gördüğünü de söyledi. Ünlü oyuncu, alkolün insanın kötü taraflarını ortaya çıkardığını bu yüzden de insanın alkollüyken kimseyi yargılayamadığını fark ettiğini de belirtti.Pitt, bağımlılıktan kurtulmak için attığı bu adımın özgürleştirici olduğunu da belirtti. Adsız Alkolikler ile çalışırken kendi çirkin yüzüyle başa çıkmayı öğrendiğini de anlattı.

Ünlü oyuncu o masada erkek arkadaşlarla oturmanın ve dürüst olmanın bir dönem hoşuna gittiğini de sözlerine ekledi. Brad Pitt, eski eşi Jolie tarafından boşanma sürecinde de dile getirilen hatta ayrılığın önemli nedenlerinden biri olarak gösterilen alkol ve uyuşturucu alışkanlığına şöhretinin ilk yıllarında yakalandığını söyledi.

Bu alışkanlıklara sığınarak şöhretle ve onun getirdikleriyle başa çıkabileceğini düşündüğünü belirten Pitt "Keşişe dönüştüm ve kendimi bir unutuluşun içine bıraktım" diye konuştu. Brad Pitt ve Angelina Jolie, birlikte rol aldıkları Bay ve Bayan Smith (Mr and Mrs Smith) filminin setinde tanışıp birbirlerine aşık oldu

Pitt, Jolie uğruna o sırada evli olduğu Jennifer Aniston'tan boşandı. Çift, uzun bir birlikteliğin ve üçü evlatlık üçü biolojik altı çocuğun ardından 2014'te evlendi, fakat iki yıl sonra boşanacaklarını açıkladı.

Bir dönem "Brangelina" olarak anılan çiftin boşanma süreci de çocuklarının velayeti yüzünden zorlu geçti. Jolie Pitt'in alkol bağımlısı olduğunu hatta bu yüzden bir ara büyük oğlu Maddox'a şiddet uyguladığını ileri sürdü.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS