hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İşte Kirli Sepeti yeni oyuncuları! Kirli Sepeti dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Kirli Sepeti oyuncu kadrosu

  İşte Kirli Sepeti yeni oyuncuları Kirli Sepeti dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı İşte Kirli Sepeti oyuncu kadrosu
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  FOX TV’nin yeni dizisi Kirli Sepeti oyuncu kadrosu merak ediliyor. Kirli Sepeti dizisinin yeni sezon dizisi olacağı planlanıyor. Kirli Sepeti dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Kirli Sepeti oyuncuları kimdir? İşte Kirli Sepeti hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yapımcılığını Fatih Aksoy'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu'nun oturduğu “Kirli Sepeti” dizisi yakında FOX TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki ama Kirli Sepeti dizisinin oyuncuları kim?

  Kirli Sepeti  Oyuncu Kadrosu

  Kirli Sepeti dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Kirli Sepeti oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

  Kirli Sepeti Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

  Kirli Sepeti dizisinin oyuncuları arasında; Ayça Bingöl, Devrim Yakut ve Serkay Tütüncü, Ceren Moray, Halil İbrahim Ceyhan, Melisa Döngel, Bestemsu Özdemir, Cansu Tosun, Serhat Kılıç, Deniz Sarıkaş.yer alıyor.

   

  Songül
  (Ayça Bingöl)

  Hayriye
  (Ceren Moray)

  Medine
  (Cansu Tosun)

  Kahraman
  (Serkay Tütüncü)

  Murat
  (Halil İbrahim Ceyhan)

  Aylin
  (Melisa Döngel)

  Nergis
  (Gözde Seda Altuner)

  Yasemin
  (Bestemsu Özdemir)

  Ahmet
  (Deniz Sarıkaş)

  İlkgül
  (Aleyna Özgeçer)

  Feyyaz
  (Serhat Kılıç)

  Canan
  (Devrim Yakut)

  MedYapım'ın Ece Erdek Koçoğlu imzalı dizisi 'Kirli Sepeti'nin kadrosuna bir oyuncu daha dahil oldu. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Furkan Palalı ve Erkan Sever'in ardından son olarak 'Yalı Çapkını' dizisinde seyirci karşısına çıkan Sevcan Yaşar 'Kirli Sepeti'yle anlaştı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow