magazin haberleri

İşte ünlü isimlerin karantina günleri

Corona virüs salgınına karşı evde karantinada olan ünlü isimlerin günleri bakın nasıl geçiyor...Amsterdam’da karantinada olan Zeynep Alkan, evde geçirdiği anları sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. Alkan, Instagram’ın filtresi ile kendine bıyık yapıp “Karantinadaki 30. gün” dedi.

Oyuncu çift Canan Ergüder ve Kenan Ece, oğulları Demir’in 2’nci yaş gününü evlerinde kutladı. Çiftin arkadaşları doğum gününe online olarak görüntülü bağlandı. İkili o anların fotoğrafını “Kim demiş partimize gelemezsiniz diye. İyi ki doğdun güzel oğlumuz” notuyla paylaştı.
Oyuncu Birce Akalay, sağlık çalışanları için özel bir duyuru yaptı. Akalay, Instagram’dan paylaştığı videolara da sağlık çalışanlarına saygılı olmanın öneminden bahsetti: “Hekim arkadaşlarımla görüştükten sonra bu destek videosunu çekmeye karar verdim. Onlara minnettarız, yorulmadan, uyumadan sadece bizim iyiliğimiz için çalışan çok değerli sağlık çalışanlarımız... Özellikle hasta yakınlarına seslenmek istiyorum, lütfen doktorlarımıza güvenip onlara saygı duyalım. Onlar en az bizim kadar hastalarımızın iyiliğini istiyor.”
Oyuncu Mine Tugay, yoga yaptığı anları Instagram hesabından paylaştı. Neredeyse her gün evde meditasyon yaparak kendiyle bağını güçlendirdiğini söyleyen oyuncu, “Evde olmak biraz da içimize dönmek için bir fırsat ve alan yarattı.

Yeni keşifler için ayrı ama bir aradayız gibi hissediyorum. Yaşamla bağımızı koparmadan, kaygı ve korkularımızı kucaklamayı öğrenerek, dünya için çalışan herkese şükrederek evimizde kalalım” dedi.

Oyuncu Burak Can, ev karantinasının kendine çok iyi geldiğini belirtti. Oyuncu, “Ev karantinası sürecinde uzun süredir üzerinde çalıştığım hikayemi senaryolaştırma kısmına geçtim. Yaşadığımız bu zor günlerden dolayı hepimizin evde kalması çok önemli” dedi.Oyuncu Burak Can, ev karantinasının kendine çok iyi geldiğini belirtti. Oyuncu, “Ev karantinası sürecinde uzun süredir üzerinde çalıştığım hikayemi senaryolaştırma kısmına geçtim. Yaşadığımız bu zor günlerden dolayı hepimizin evde kalması çok önemli” dedi.

Pınar Altuğ, kızı Su ile ev usulü lahmacun yaptı. Özel tarifini de paylaşan Altuğ, hamur açıp hünerlerini sergiledi. Anne-kızın bir örnek giyinmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Oyuncu Zeynep Beşerler, oğlu Kerem’in boya kalemleriyle stres atmak için boyama yaptı. Oyuncu “Hazır Kerem ortalıkta yokken biraz boya yapayım. Siz de evde kalın” dedi.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS