magazin haberleri

İvana Sert: Üzerimdekilere sadece 100 TL verdim

72 gündür her sabah yeni bir kıyafetle poz verip sosyal medya hesabından paylaşan modacı İvana Sert, “Beni çok para harcıyor zannediyorlar ama yanılıyorlar" dedi.Corona virüs salgını nedeniyle mart başından beri evde olan İvana Sert, Instagram’daki takipçileri arasında ‘Karantina Şıklığı’ adlı bir yarışma başlattı. 72 gündür her sabah yeni bir kıyafetle poz verip sosyal medya hesabından paylaşan modacı, bundan büyük zevk aldığını, hiç sıkılıp yorulmadığını söyledi.

Posta gazetesinde yer alan habere göre; Ivana Sert, “Eski kıyafetlerinizi ne yapıyorsunuz?” sorusuna, “Çok özel klasik parçaları saklıyorum. Ötekileri ablama veriyorum, bazılarını ihtiyacı olanlara dağıtıyorum” yanıtını verdi.

İvana Sert'in açıklamaları şöyle:

“İnternetten kıyafet almam. İlle de üzerimde görmem lazım, kumaşına dokunmam şart.”

“Beni çok para harcıyor zannediyorlar ama yanılıyorlar. Pazara da giderim. Ucuza da alırım.”

“Şık olabilmek için dünya para dökmeye gerek yok. Mesela; üzerimde gördüğünüz şort Taksim Atlas Pasajı’ndan 40 TL. Gömlek de oradaki bir tezgahtan 60 TL. Toplam 100 TL vermiştim. Kırmızılı kombinim ise tam 16 yıllık. Zamanında biraz pahalıydı. Paul Smith marka. İşte bunu sadece ileride oğlum Ateş’in karısı isterse veririm.”

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS