magazin haberleri

Kadın dizisi bitiyor mu? Yeni bölüm fragmanı finali doğruladı!

Kadın dizisi bitiyor mu? Yeni bölüm fragmanı finali doğruladı!

Kadın dizisi 78. bölüm fragmanı 14 Ocak’ta ekranda olacak yeni bölümde meydana gelecek olayları gösterdi. Aynı zamanda final iddiasını da doğrulayan yeni bölüm tanıtım videosu Kadın’ın 4 bölüm sonra sona ereceğini belirtti. Peki, Kadın yeni bölümde neler olacak?

Kadın fragman videosu Şirin’in sonunda yakayı ele vereceğini gösterdi. Cinayet itirafını ispatlamak isteyen kişiler Şirin’in sesini telefona kaydedecek. Peki, bu ses kaydı Şirin’in sonu olacak mı? İşte Kadın’ın yeni bölüm tanıtımı ve 78. bölümde yaşanacaklar…


KADIN FRAGMAN VİDEOSUKADIN 78. BÖLÜM ÖZETİ


Yeni yıla girmeye hazırlandıkları sırada apartmanda duyulan silah sesi herkesi korkutmuştur. Arif’in bu olay sırasında Şirin’in konuşmalarına tanık olması ise onu oldukça şaşırtır. Çünkü Şirin eve giren hırsıza ablasının kocasını öldürdüğünü itiraf etmiştir.


Bu olay aynı zamanda da Bahar’ın Arif’i kaybetmeye dayanamayacağını anlamasına neden olmuştur. Bunu Arif’e itiraf etmesi ise ikisini birbirine daha da yakınlaştıracaktır.


Büyük finale son 4 bölüm kala her şey gün yüzüne çıkmak üzeredir. Şirin’in artık yaptıklarına tahammülü kalmayan Arif her şeyi anlatacak mı, yoksa kimse üzülmesin diye sessiz mi kalacak?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS