magazin haberleri

Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı: 76. bölümde Arda’nın durumu netleşiyor

Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı: 76. bölümde Arda’nın durumu netleşiyor

Kadın dizisi 76. bölüm fragmanı Arda ile ilgili önemli gelişmelerin yaşanacağını gösterdi. Babasının onu almaya geleceği söylenince diğer tüm çocuklar onun için çabalayacak. Peki, Kadın yeni bölümde çabalar Arda’yı evde tutmaya yetecek mi?

Kadın fragman videosu gelecek bölümde Arda ve diğerlerini bekleyecek gelişmeleri ekrana taşıdı. Bahar’ın kardeşinin Arda ile ilgili yaptığı açıklama herkesi tedirgin edecek. Onun babası tarafından dilendirileceğinin dile getirilmesiyle çocuklar Arda için seferber olacak. İşte Kadın yeni bölümde meydana gelecek olayların tamamı…


KADIN FRAGMAN VİDEOSUKADIN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?


Cem’in gönderdiği davette aradığı kişinin Kısmet olduğunu gören Bahar büyük bir şok içine girmiştir. Nasıl bir olayın içine girdiğini asla anlayamayan Bahar bir an önce Kısmet ile çantaları değiştirip olduğu yerden gitmek ister. Ama bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.


Satılmış’ın Ceyda ve Emre’nin biyolojik çocuğu olduğunun kanıtlanması ise Ceyda’yı hiç istemediği bir durumun içine sokar. Arda’dan ayrılmak ve onun asla üzülmesini istemeyen Ceyda ne yapacağını ve nasıl davranacağını bilemez. Çünkü Satılmış alıştığı çocuklara hiç benzememektedir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS