magazin haberleri

'Kalbime Gömerim O Zaman' şarkısıyla tanınmıştı! İşte Gökçe Kırgız'ın son hali....

2000'li yıllarda Youtube'un yaygınlaşmaya başladığı dönemde fenomen bir şarkı dillerde dolaşıyordu. Türkiye onu 'Kalbime Gömerim O Zaman' isimli şarkıyla tanıdı. İsmi kullanılarak albüm yapıldığını iddia eden Gökçe Kırgız şimdi ne yapıyor? İşte yanıtı...2000'li yıllara arabesk tadında söylediği 'Kalbime Gömerim O Zaman' isimli şarkıyla Fenomen olmuştu Gökçe Kırgız.
1989 yılında doğan Kırgız şarkısını çıkardığı yıllarda lise son sınıf öğrencisiydi. Bu nedenle albüm çalışması yapamadı ancak Türkiye onun şarkısını hala dinlemeye devam ediyor.
3 / 10
'Herkesin dinlediği kız' olarak anılan Gökçe Kırgız 2009 yılında ana haber bültenlerinde konuşuldu.
Lise yıllarından sonra yeni şarkılarını da yayınlayan Gökçe Kırgız'ın albüm yapması bekleniyordu ancak genç kadın talihsizliklerden kurtulamadı.
Herkesin albüm beklediği yıllarda Kırgız adına açılan dava sonrasında 'Kalbime Gömerim O Zaman' isimli şarkısının söz haklarını kaybederken bestesini almayı başardı.
MÜYAP 2007 yılı verilerine göre Ferhat Göçer'in 'Cennet' isimli şarkısından sonra en çok dinlenen isim olan Gökçe Kırgız şimdilerde yeni bir dava açmaya hazırlanıyor.
7 / 10

İsmimi de çalın. Sizi beslemeye gelmişim dünyaya ‼️‼️‼️‼️

Gökce Kırgız (@gokcekirgiz)'in paylaştığı bir gönderi ()

DJ. Suat Ateşdağlı ile bir şarkı yapan ve Gökçe Kırgız ismiyle çıkan şarkıcının esas adının Merve Doğan olduğunu ancak kendi adını kullandığını iddia eden genç şarkıcı 'İsmimi de çalın. Sizi beslemeye gelmişim dünyaya' notuyla bu paylaşımı yapmıştı.
Gökçe Kırgız ismiyle tanınan hatta Bülent Ersoy'la çıktığı bir programda 'Kalbime Gömerim O Zaman' şarkısını söyleyen kişinin kendisi olduğunu ifade eden Merve Doğan'ın Gökçe Kırgız ismiyle açtığı sitede de aynı iddia yer alıyor.
Gerçek Gökçe Kırgız ise konservatuvarda yüksek lisans yapıyor.
10 / 10
'Kalbime Gömerim O Zaman' şarkısıyla tanınmıştı! İşte Gökçe Kırgız'ın son hali....
Geçtiğimiz yıl evlenen Kırgız, daha önce verdiği bir röportajda müzikten asla kopamayacağını anlatmıştı.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS