Kanunsuz Topraklar Bahar kimdir? Başak Parlak canlandırıyor! Başak Parlak kaç yaşında?

A A

02.02.2022 - 23:09 Son Güncelleme:

Kanunsuz Topraklar dizisinin oyuncuları ve karakterleri merak uyandırdı. Sevilen dizide Başak Parlak'ın hayat verdiği Bahar karakteri gündem oldu. Peki ama Kanunsuz Topraklar'ın Bahar'ı Başak kaç yaşında?

Kanunsuz Topraklar Bahar kimdir? Başak Parlak canlandırıyor! Başak Parlak kaç yaşında?

Kanunsuz Topraklar dizisinin oyuncuları arasında yer alan Başak Parlak merakla araştırılıyor. Çarşamba günleri 20:00'de yayınlanan dizide Bahar karakteri dikkat çekti. İşte Başak Parlak hakkında bilgiler...

''Biraz ara vermek istemiştim''

Instagram hesabından yeni karakterinin fotoğraflarını yayınlayan Başak Parlak, ''Biraz ara vermek istemiştim ama biraz uzun oldu biliyorum.. Sizinle yeni heyecanımı paylaşmak isterim. Kanunsuz Topraklar’ın yeni bölümü itibariyle Fox’ta tekrar bir aradayız” açıklamasını yaptı.

Kanunsuz Topraklar Bahar kimdir?

Bahar karakterinin gerçek adı Başak Parlak'tır. 

Oyuncu ve manken Başak Parlak, 3 Kasım 1989 tarihinde Tekirdağ'da, Bulgaristan ve Yunanistan göçmeni kökenli bir ailede dünyaya geldi.

Namık Kemal Lisesi ve Maltepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Başak Parlak, 2007 yılında rol aldığı Fikrimin İnce Gülü ve 2008 yılında başrol oynadığı Serçe dizisiyle adını duyurdu.

2017 yılında Kış Güneşi dizisinde Seda karakterini canlandırdı. Ancak düşük reytinglerden dolayı dizi 18. bölümünde final yaptı.

2013 yılında Şevkat Yerimdar ve 2016 yılında devam filmi Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok'ta Pelin karakterini canlandırdı.