hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Karacelasun öldü mü? Kuruluş Osman Karacelasun kimdir? İbrahim Temizoğlu canlandırıyor! Akcelasun ve karacelasun aynı kişi mi?

  Karacelasun öldü mü Kuruluş Osman Karacelasun kimdir İbrahim Temizoğlu canlandırıyor Akcelasun ve karacelasun aynı kişi mi
  expand

  Karacelasun öldü mü? ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde Karacelasun dikkat çekti. Sevilen dizideki yeni savaşın tarafı Karacelasun olacak. Peki ama Karacelasun kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Karacelasun öldü mü? Karacelasun kimdir? sorgulatması hız kazandı. Burak Özçivit'in başrolünü üstlendiği dizide Karacelasun Orhan beyi bir hayli yoracağa benziyor. Peki ama Karacelasun kimdir ?

  Karacelasun kimdir?

  Özette şu ifadeler yer aldı: Osman Bey, Yakup Bey'leri Karacelâsun'dan kurtarmıştır. Osman Bey, Yakup Bey'e derdinin İslâm davası olduğunu ifade eder. Yakup Bey bu çıkış karşısında ne yapacaktır? Karacelasun intikamını almakta kararlıdır. Osman Bey'e karşı yeni bir planı vardır. Osman Bey ise Orhan Bey'i vazifelendirir. Orhan Bey Karacelasun'u alt edebilecek midir?

  İbrahim Temizoğlu kimdir?

  İbrahim Temizoğlu, 29 yaşında ve 1.91 metre boyunda. Ünlü oyuncu, sanat kariyerine İstanbul Üniversitesi'nde Protohistorya ve Ön Asya Arkeolojisi bölümünden mezun olarak başladı. Ardından müzecilik alanında uzmanlık eğitimi aldı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow