Kardeşlerim dizisindeki Suzan kimdir? Ahu Yağtu canlandırıyor! Ahu Yağtu kaç yaşında?

Kardeşlerim dizisindeki Suzan kimdir? Ahu Yağtu canlandırıyor! Ahu Yağtu kaç yaşında?

Kardeşlerim dizisindeki Suzan kimdir? Ahu Yağtu canlandırıyor! Ahu Yağtu kaç yaşında?

Kardeşlerim dizisi oyuncuları ve karakterleri merak edildi. Sevilen dizide Suzan Manyaslı karakteri dikkat çekti. Ahu Yağtu'nun hayat verdiği Kardeşlerim dizisindeki Suzan karakterine dair bilgiler haberimizde...

ATV'de her cumartesi ekrana gelen Kardeşlerim dizisinin oyuncuları arasında Ahu Yağtu yer alıyor. Reytingleri yüksek olan dizide Ahu Yağtu'nun canlandırdığı Suzan merak uyandırdı. 

Kardeşlerim Suzan kimdir?

34 yaşında. Hoş, bakımlı ve çekici bir kadın. Kocasında bulamadığı sevgi ve şefkati dışarda ararken oldukça kırılan, yaşadıklarıyla kendini yeniden keşfedecek, geçmişin sırlarıyla yüzleşecek olan duygusal kadın.

Ahu Yağtu kaç yaşında? 

Ahu Yağtu 43 yaşındadır. 11 Temmuz 1978 İzmir'de doğmuştur.

Çocukluğu Karşıyaka'da geçti. Anne babası o küçükken ayrıldı. Sanat okulundan mezun oldu. 14 yaşında model olmaya karar verince İzmir'den İstanbul'a taşınmış.

İş hayatına 1993 yılında modellikle başladı, zaman içinde meslek hanesine oyunculuktan moda editörlüğüne ve stil danışmanlığına kadar birçok iş daha ekledi.

Bir dönem Biri Bizi Gözetliyor yarışma programında sunuculuk yapmış, birçok reklam filminde rol almıştır.

2001 yılında 90-60-90, Kampüsistan-2003- Savcının Karısı-2005, 29-30-2006, Komiser Nevzat-2007, Kavak Yelleri-2007, Aşk ve Ceza-2010 rol aldığı dizilerdir. 2010 senesinde Bir Avuç Deniz sinema filminde oynamıştır.

İstanbul Bebek'te "Second Chance" isimli vintage butik sahibidir. Ahu Yağtu, aktif olarak podyum yaşantısını sürdürmektedir, Türkiye'nin en iyi birkaç modelinden birisidir. Aynı zamanda stil danışmanlığı ve moda tasarımcılığı da yapmaktadır.