Kazara Aşk 3. bölüm izle tek parça! Kazara Aşk son bölüm full izle!

Kazara Aşk 3. bölüm izle tek parça! Kazara Aşk son bölüm full izle!

Kazara Aşk 3. bölüm izle tek parça! Kazara Aşk son bölüm full izle!

STAR'ın sevilen dizisi Kazara Aşk 3. bölümüyle ekrana geldi. Merak edilen Kazara Aşk'ın son bölümünde; Şimal ve Civan evlendi. Peki ama Kazara Aşk son bölüm nasıl izlenir? İşte Kazara Aşk 3. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri!

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kazara Aşk dizisinin 3. bölümü Star TV'de izleyiciyle buluştu. Kazara Aşk dizisinin son bölümünde Şimal ve Civan evlenir ve balayında sürpriz yaşar. Peki ama Kazara Aşk 3. bölüm nasıl izlenir? İşte Kazara Aşk son bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Kazara Aşk 3. bölüm izle

Kazara Aşk 3. bölüm özeti şu şekildedir:

Ailelerin on gün içinde evlenmelerini istemeleri, Şimal için bardağı taşıran son damla olur ve söylediği bu yalanı sonlandırmaya karar verir. Ancak Şimal’in her şeyi itiraf etmesi Civan için şirkete elveda etmek demektir. Elbette Civan bunun olmasına izin vermeyecektir. Ne yapıp edip, Şimal’in elini kolunu bağlayacak bir hamle ile onu durdurmaya çalışacaktır... Tabi Civan’ın çözmesi gereken tek sorun bu değildir. Gerçekte Nazlı ile evlidir. Şimal’le evlenebilmek için onu, gerçeği öğrenmeden boşanmaya ikna etmesi gerekiyordur. Bu tahmin ettiği kadar kolay olmaz. Ve şeytanın bile aklına gelmeyecek bir planla Şimal’le evlenmek için hazırlıklara başlar. Şimal ise ailesine başta söylediği yalan ortaya çıkmasın diye daha büyük bir yalanın içine düşmekten rahatsızdır. Üstelik peşinden ayrılmayan Kenan da kafasını karıştırıyordur. İş evliliğe varmadan ve söyledikleri yalan ortaya çıkmadan bu meseleyi bitirmenin başka bir yolunu arar. Ancak denediği her şey bir şekilde ters teper. Ve düğün günü gelip çatar. Düğünde gelişen olaylar ise ne Şimal’in ne de Civan’ın aklına gelecek boyuttadır. Öyle ki söyledikleri yalanın ortaya çıkmasına ramak kalır. Şimal ve Civan, aileleri hiçbir şey anlamadan düğünü atlatabilecek mi? Peki bu sözlülük oyunu, evlilik oyununa dönecek midir?