Khloe Kardashian'dan o iddialara cevap!

Khloe Kardashian'dan o iddialara cevap!

Khloe Kardashian'dan o iddialara cevap!

Kardashian ailesinin sıkı takipçileri geçen yıl Kim Kardashian'ın Met Gala'da giydiği elbiseye sığabilmek için yedi kilo verdiğini ve bu kiloyu da diyabet ilacıyla verdiğini iddia etti. Bu iddia sosyal medyada hızla yayılınca ilaçlar yok satmaya başladı. Ancak Kim Kardashian bu iddiayı her seferinde reddetti. Günde iki kez koştuğunu, saunaya girdiğini ve sağlıklı beslendiğini açıkladı. Aynı iddia Khloe Kardashian için de ortaya atılınca bu sefer de Khloe açıklama yaptı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İki çocuk annesi Khloe Kardashian Sorbet dergisine verdiği pozla karın kaslarını sergiledi. Bu pozu sosyal medyada da paylaşınca hayranları Khloe'nin zayıf ve fit kalmak için diyabet ilacı kullandığını öne sürdü.

Hatta takipçilerinden birisi "Bu kadar zayıf olabilmek için diyabet ilacı kullanıyor olması rahatsız edici" şeklinde bir yorum yaptı.

Khloe ise bu yoruma alkış emojisi ekledi ve şu sözlerle yanıt verdi:

Yıllarca vücut çalışmamı göz ardı etmeyelim. Antrenman için haftanın beş günü sabah 6'da kalkıyorum. Lütfen varsayımlarınızdan vazgeçin. Sanırım yeni yıl hala kötü insanlar anlamına geliyor.

Çekimlerde klipsli kahkül kullanan Khloe Kardashian, kahkülün yüzünü değiştirdiğini iddia eden hayranına da şöyle karşılık verdi:

Kahkülleri çekim için taktım ve bu çok eğlenceliydi. Yüzümün şeklini değiştirmesine rağmen sevdim.