Kırmızı Oda Yasin kimdir, kaç yaşında? Emre Çetinkaya nereli?

Kırmızı Oda Yasin kimdir, kaç yaşında? Emre Çetinkaya nereli?

Kırmızı Oda Yasin kimdir, kaç yaşında? Emre Çetinkaya nereli?

Kırmızı Oda dizisinde Mitra'nın sevgilisi Yasin karakteri merak ediliyor. Kırmızı Oda dizisinde İranlı Mitra ( Şehzade ) karakterinin geçmişi ortaya çıkıyor ve Mitra'nın eski aşkı Yasin karakteriyle yaşadıkları diziye damga vuracak. Kırmızı Oda dizisinde Yasin karakterine Emre Çetinkaya hayat veriyor. Peki ama Kırmızı Oda'nın Yasin'i Emre Çetinkaya kimdir, kaç yaşında, nereli, instagram adresi ne?

Gazeteci Birsen Altuntaş, Kırmızı Oda dizisinde Yasin karakterine Emre Çetinkaya'nın hayat vereceğini duyurdu. Altuntaş, ''Emre Çetinkaya, Kırmızı Oda'da Mitra'nın (Melisa Aslı Pamuk) eski sevgilisi Yasin karakterini canlandıracak. Çetinkaya ''I am You'' isimli Amerikan yapımı sinema filminde Damla Sönmez ve Cansu Tosun ile başrolü paylaşmıştı.'' ifadelerini kullandı.

Emre Çetinkaya kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Mitra, Paris'te Yasin ile aşk yaşar ve sevgili olur. Yasin'in ondan beklentileri Mitra'yı rahatsız eder. Mitra yıllarca istismara maruz kalır. Emre Çetinkaya, 2019 yılında 77. Altın Küre ödüllerinde en iyi filmler arasına girmeyi başaran ve dünya çapında birçok ödül alan l Am You filminde yer almıştır. Cansu Tosun, Damla Sönmez, Ushan Çakır, Doğaç Yıldız, Defne Kayalar gibi başarılı isimler ile birlikte başrolü paylaşan Emre Çetinkaya, 2017 yılında YouTube’da yayınlanan Olucak İş Diil isimli dizinin de oyuncu kadrosunda yer almıştır.