hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kızıl Goncalar Can kimdir? Can Aslantuğ kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

  Kızıl Goncalar Can kimdir Can Aslantuğ kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  Kızıl Goncalar Can karakteri merak uyandırdı. Can Aslantuğ sevilen dizide Can karakterine hayat veriyor. Peki ama Can Aslantuğ kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kızıl Goncalar Can karakterini canlandıran Can Aslantuğ gündemde… FOX TV’de yayınlanan ve her Pazartesi ekrana gelen dizide oynayan Can Aslantuğ yaşamına dair merak edilenler haberimizde…   

  Kızıl Goncalar Can kimdir?

  Kızıl Goncalar dizisinde Can karakterine yakışıklı oyuncu Can Aslantuğ hayat verecek. Can, Doktor Levent’in kızı Mira’nın okul arkadaşıdır. Lise eğitimleri devam eden Can ile Mira’nın bakalım nasıl bir arkadaşlıkları olacak?

  Can Aslantuğ kimdir?

  Oyuncu Arzum Onan ve Mustafa Aslantuğ’un oğlu kimliği ile tanınan Can Aslantuğ 2000 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2024 yılı itibari ile 24 yaşının içinde olan yakışıklı oyuncu Amerika’da eğitimler almıştır. New York School of Creative and Performings Art’da yönetmenlik eğitimi almıştır. Ülkemize döndükten sonra  Gamze Süner An Drama Oyunculuk Atölyesi ve Şahika Tekend Stüdyoda oyunculuk eğitimleri almıştır. Oyunculuğun yanı sıra 3 yıl profesyonel basketbol oynamıştır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow