hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kızıl Goncalar Hande kimdir? Duygu Sarışın kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

  Kızıl Goncalar Hande kimdir Duygu Sarışın kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  Kızıl Goncalar Hande karakteri merak uyandırdı. Kızıl Goncalar, Gold Film imzalı, ilk bölümü 18 Aralık 2023 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Ömür Atay ve Özgür Sevimli'nin üstlendiği, senaryosunu Şükrü Necati Şahin'in kaleme aldığı, dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerinde Özgü Namal ve Özcan Deniz yer almaktadır.Duygu Sarışın sevilen dizide Hande karakterine hayat veriyor. Peki ama Duygu Sarışın kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kızıl Goncalar Hande karakterini canlandıran Duygu Sarışın gündemde… FOX TV’de yayınlanan ve her Pazartesi ekrana gelen dizide oynayan Duygu Sarışın yaşamına dair merak edilenler haberimizde…

  Kızıl Goncalar Hande kimdir?

  Levent’in kız kardeşi, Suavi’nin kızıdır. Genç, babadan yana sorunlu ama tutkulu bir gazetecidir. Liberal görüşe bağlanmış, bu uğurda babasıyla ilişkisinin zedelenmesini göze almış, abisinin görüşlerine mesafeli ama yaptıklarına saygılı, insan ilişkileri kuvvetli bir gazetecidir Hande. Meryem ve Zeynep ona, çok merak ettiği yeni bir dünyanın kapısını açacaktır.

  Duygu Sarışın kimdir?

  İzmirli olan Duygu Sarışın, 24 Kasım 1987 yılında dünyaya geldi. Oyuncunun babası Konak ilçesinin eski belediye başkanı olan Ahmet Sarışın'dır. Dokuz Eylül Üniversitesi'nde oyunculuk okudu. Aynı zamanda İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde moda tasarım eğitimi aldı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow