magazin haberleri

Kızlarım İçin 11. bölümüyle 13 Şubat Salı günü Kanal D'de!

Kızlarım İçin 11. bölümüyle 13 Şubat Salı günü Kanal D'de!

Yaşar'ın ve çocuklarının hayatını anlatan Kızlarım İçin yeni bölüm fragmanı ile Hüma'nın çevresinde üzücü gelişmelerin yaşanacağını gösterdi. Önce Sumru'nun görüşmesini istemediği adamla görüşmesi ardından da Sumru'nun başına gelenler Yaşar'ı olumsuz etkiledi. Hüma'nın kendi kızı olmadığını öğrenen Yaşar, Kızlarım İçin 11. bölümde büyük hayal kırıklığı yaşayacak.

Kızlarım İçin son bölümde karşılaştığı problemleri aşmaya çalışan Yaşar sürekli olarak yeni engellerle başa çıkmak zorunda kalmıştı. Yaşadığı zorluklarla mücadele etmeye kararlı olan Yaşar'ın küçük kızı Hüma ile ilgili öğrendiği gerçek hayatını tamamen değiştirecek. İşte 13 Şubat Salı günü takipçilerinin karşısında olacak Kızlarım İçin dizisinin gelecek bölümünde meydana gelecek olaylar...

KIZLARIM İÇİN FRAGMAN VİDEOSU VE 11. BÖLÜM ÖZETİ

Kanal D'den sevilen dizinin bu haftaki bölümüyle ilgili yapılan özet açıklama ise şu şekilde; Yaşar, kızı Hüma'yla ilgili öğrendiği gerçekle yıkılır ancak Zübeyir artık boş durmayacaktır! Yaşar üst üste başına gelen zorluklarla mücadele ederken hiç beklemediği bir acıyla daha sınanır. Gözünden bile sakındığı kızları için her türlü fedakarlığı yapan Yaşar, küçük kızı Hüma'nın kendi kızı olmadığını öğrenir. Bu acı gerçeği öğrendiğinde ise büüyk bir yıkıma uğrar. Hüma'nın böbrekleri iflas edince hastaneye kaldırılır ve acilen böbrek nakli olması gerekir. Ancak ona uygun nakil bulunmaz. Hüma'ya uygun olan tek böbrek Zübeyir'inkidir... Bu durumla birlikte Hüma'nın gerçek babasının da Zübeyir olduğu anlaşılır. Hüma'nın sağlığı için Yaşar'ın, Zübeyir'le konuşması gerekir. Başka çaresi yoktur. Bu konuda Kumru da en az onun kadar endişelidir... Zübeyir'in böbreğini verip vermeyeceği belli değildir...

Yaşar, bir türlü bu gerçeği kabullenemez... Çünkü Hüma'yı o büyütmüştür. Hüma, hastaneden çıkarılıp evine getirilir. Burada ablaları ve babası bildiği Yaşar'la huzur bulacakken Zübeyir onu kaçırır. Yaşar, Hüma'yı onun elinden kurtarmak için elinden geleni yapar ve sonunda Hüma'yı bulur. Ancak bu karşılaşma hiç de onun beklediği gibi olmaz.

Öte yandan Sumru büyük bir ikilimde kalmıştır. Tayfun ve Egemen arasında kalan Sumru, Tayfun'un tehditleri karşısında duyarsız kalamaz. Egemen, hastanede yaşam mücadelesi verirken, Tayfun Sumru'yu hapse girmekle korkutur. Adli tıp raporlarında Sumru'nun parmak izlerine rastlandığına ve annesini öldürmek suçundan şüpheli olarak tutuklanır. Sumru büyük bir çaresizlik içinde kalır. Elbette her şey Tayfun’un intikam planının bir parçasıdır. Sumru’nun cezaevinden kurtulmak için tek bir şansı vardır; Tayfun’la evlenmek. Ve başka çaresi kalmayan Sumru, onunla evlenmeye karar verir.

Kızlarım İçin yeni bölümleriyle her salı 20.00'de Kanal D'de!

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS