magazin haberleri

Kubilay Aka savcılığa koştu! 'Şantaja maruz kalıyorum'

Oyuncu Kubilay Aka, müstehcen yazışmalarını ifşa eden eski sevgilisi Beyza Güneş’i savcılığa şikayet etti: ‘Onur terk edince, bana “Çıplak fotoğraflarını da yayınlarım’ diye şantaj yaptı” dedi.  Günaydın’dan Dilek Yaman’ın haberine göre; Oyuncu Kubilay Aka, eski sevgilisi Beyza Güneş’, savcılığa şikayet etti. Aka; aralarındaki müstehcen mesajlaşmaları ifşa eden Güneş’in, şimdi de kendisini çıplak fotoğraflarını yayınlamakla tehdit ettiğini söyledi.

Miray Daner’den ayrıldığı sırada Güneş’le görüşen Aka, daha sonra Daner’e dönmek istedi. Güneş ise “Benden ayılırsan fotoğraflarını yayarım” diyerek ona şantaj yaptı. Aka’nın ihbarı sonrası olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Şantaj haberleriyle gündeme gelen Kubilay Aka, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonıp şunları söylemişti;

Şantaj haberleriyle gündeme gelen Kubilay Aka, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına şunları söylemişti;

"Mesajları yayınlayacağını söylediğinde böyle bir şeye gerek yok. Setteyim, ben sana söz vermedim, kötü bir şey yapmadım. ‘Bunu yapma’ dedim dinlemedi. Bazen insanlara güvenirsiniz böyle olaylar başınıza gelir Bu tarz olaylarla basına yansımaktan nefret ederim. Ben sapık da değilim, çok düşkünlüğü olan biri de değilim. Hayatımızı birileri giriyor çıkıyor sonuçta. Kötü bir tecrübe tabi ki, bunun da yanlış ve doğru tarafında kalmayı düşünüyorum. Artık hukuki bir süreç, çok da konuşmaya gerek yok."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS