Kübra Doğru Ünlü, Üç Kız Kardeş’in yeni bölümü için yazdı!

Kübra Doğru Ünlü, Üç Kız Kardeş’in yeni bölümü için yazdı!

Kübra Doğru Ünlü, Üç Kız Kardeş’in yeni bölümü için yazdı!

'Üç Kız Kardeş'36. bölümü ile dün gece ekrana geldi. Kanal D'nin iddialı dizileri arasında yerini alan dizinin 36. bölümünde; kızını kurtarmak için her yolu deneyen Fatih, hastaneden gelen haberle yıkıldı. Somer ise Türkan'ın kendisinden sakladığı gerçeği öğrendi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Geçtiğimiz bölümde Kiraz'ı bahane ederek eşi ve oğlu ile birlikte Mine'nin evinde akşam yemeği yiyen Rüçhan, Türkan'ı huzursuz etmek için her yolu denemişti.Aynı dakikalarda Dönüş'ün kendisine donör olacağını öğrenen Feride İstanbul'a Dönüş’lere gelmişti.

Diğer tarafta Türkan ve Sevilay iş ilişkilerinde bir kırılma noktasına geldiler. Türkan; O kadar çok şeyle mücadele ediyorum ki... Anla beni lütfen. Ben hangi cephede nasıl savaşacağımı bilmiyorum; derken , Sevilay ise bu işe ne kadar ihtiyacı olduğunu aktardı.

Tüm bunlar yaşanırken hastanenin yolunu tutan Dönüş, Feride ve Fatih duyduklarıyla sarsıldı. Fatih, doktordan Dönüş'ün lösemi geçirdiğini ve donör olamayacağını öğrendi. "Feride yaşasın desem Dönüş'üm ölecek. İnsan iki evladıyla birden sınanır mı ?" diyerek Fatih, gözyaşlarına boğuldu.

Diğer bir gelişme ise Türkan ile Somer'in yemek yediği restorana Engin ile birlikte geldi. Mine'yi karşılarında yanında hiç tanımadıkları biriyle gören Türkan ve Somer büyük şaşkınlık yaşadı. Böylelikle Üç Kız Kardeş’e bir yeni oyuncu daha eklenmiş oldu...

Rüçhan’ın oyunlarının baş rol kahramanı, yaşamına kukla ettiği oğlu Somer’i , yine oyunlarıyla Türkan'ın iş yerine hayırlı olsuna göndermeyi başardı. Türkan’ın bunca zamandır kendinden sakladığı Sevilay gerçeğini öğrendi. Somer olanların geri planından habersiz Türkan’a hiddetli bir şekilde “Sen böyle bir insan değildin! Yazık sen git gide anneme benzemeye başladın!” benzetmesiyle bulunduğu yerden uzaklaştı.

Diğer yandan yayınlanan gelecek hafta yayına girecek bölümün fragmanında çok önemli bir gelişme olan Türkan’ın hamileliğinin gerçekleştiğini gördük. Dizinin müdavimlerinin sevineceği haberlerini bol bol görecekleri 37. Bölüm 31 Ocak salı gecesi yayında olacak.