hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kübra Doğru Ünlü yazdı! Kanal D'de hangi iki dizi yayına başlayacak?

  Kübra Doğru Ünlü yazdı Kanal Dde hangi iki dizi yayına başlayacak
  expand

  İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş, 17 Ocak Salı akşamı seyirciyle buluştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  34.Bölümde belirttiğim gibi bu bölümde de aile içerisinde hesaplaşmalar devam etti. 35. Bölümün öne çıkan yüzleşmesi Rüçhan ve Sevilay yüzleşmesi oldu. Bunların içerisinde bir de taze gelin Türkan eklendi. Araya bir de kardeş kavgası sıkıştı. Derken olanlar oldu. Dönüş’ün başından geçenlerse yine vicdan muhasebesi çerçevesindeydi. Onu harekete geçiren vicdan, gereklilikler adına yapması gerektireni yaptırdı.

  Başka neler oldu derseniz;
  Türkan, Sevilay’ın, Kormanların hayatındaki yerini öğrendiği, günden itibaren kurdukları ortaklıktan vazgeçmedi. Rüçhan ise gelini üzerinden çeşitli tehditlerle bu ortaklığın bitmesi için elinden gelen her şeyi yaptı. Sevilay ve Rüçhan konuşmasında Rüçhan’ın kulak gerisi ettiği gerçeklerle yüzleşmesinin acısı elbet bir şeklide çıkacaktı, çıkardı.

  Mine’ye gelecek olursak, beklenildiği üzere beğendiği o villayı aldırdı. Ve büyük oyunlarına devam etti. Küçük ve sevimsiz oyunlarla elde ettikleri ile hayattan beslenenlerde öyle değil midir? Mine gibileri küçümseyenler sonra şaşa kalırlar, ‘ya hu bu kız bunları nasıl yaptı, nasıl bu seviyeye geldi ya hu bu kız ya da adam daha dün şöyle şöyle değil miydi?’ demez miyiz? Deriz deriz, bol bol deriz hem de… İşte Mine de küçük çaplı, büyük derinlikli planlarıyla, çok yakında ‘Kormanları’ dize getirir, benden söylemesi…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Dizimizin ana karakterleri Somer ve Türkan’ın bir barışık bir küs evlilikleri kaldığı yerden devam etti. Doktor görüşmelerinin sonunda Türkan’ın artık hamile kalabileceği haberine sevinci günlük hayatta daha heyecan dolu anlara dönüktür. Beklenilen bir oyunculuk performansı değildi anacak senaryo açısından beklenilendi. ‘Hamile kalabilir’ kutlaması yapmaları güzeldi fakat içerik sıkıntılı ve kusura bakmayın ama komikti. Odasında sabahlık diyeyim hadi sabahlığıyla oturup süslenen Türkan’a, hizmetli bir şişe şarap getirir. Türkan’da konsol karşısında otururken duruma şaşırır. Gece devam eder Rafet El Roman Şarkısı eşliğinde dans başlar. Tamam, şarkı falan eyvallah, göndermeler güzel de arkadaşlar çiftimiz dans edemiyor. Yani bu işlere sevinme işine hiç böyle tanıklık etmedim. Zaar zenginlerde böyle oluyor

  İyi verilen bölümlerden biriyse şu kaynananın gelinden öç alma durumuydu. Bakın burada zengin fakir fark etmez o kaynana varlığınızdan mutsuzsa ne yapar ne eder yapacağından geri kalmaz. Yüksek gerilim hattı arasındaki tek yoldur. Ya deve ya diyar hikayesiyse ömrünüzün vazgeçilmezidir. Dizide de Mine’nin oyununa geldiğinin farkına varamayan o dehşet zekalı kaynana güya ikinci gelinine tuzaklar kurdu. Bakın burası çok gerçekti. Evrene bir insan değil de kendine bir oyuncak doğurduğunu düşünen hırslı, hırsından gözü dönen çapsız kadınları yapabileceği türden davranışlar tam da böyle olur.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Dizinin sevdiğim iki karakteri Mustafa ve Derya daha ne kadar acı çekecek bilmiyorum ama önerim; Romandan bağımsız yazılırlar ve mutlu bir çift yaratılırsa çok daha iyi olacaktır. Hangi karaktere el atılsa dram ağlarıyla örülmüş hayatlar söz konusu. Geldikleri travmalarla dolu hayattan kurtularak, yeni bir yol, taze bir yaşam kurabilmişleri yansıtabilirler. İzleyicininse ferahladığı alanı olur. Senaryoya da karıştım, tamam Benden söylemesi. Hasılı zıpkın gibi bir bölümdü. Kesintisiz izlemek isteyenlere www.kanald.com.tr yi hatırlatayım.

  İKİ YENİ DİZİ YAKINDA YAYINDA! VEDA MEKTUBU YAKINDA KANAL D’ DE!

  Yapımını Most Production’ın yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği yeni dizisi Veda Mektubu... Yürekleri ısıtacak hikayesi ve göz dolduran kadrosu çok yakında izleyicisi ile buluşacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Başrollerini; Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar’ın paylaştığı, kadrosunda; Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman, Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan ve Elena Viunova gibi başarılı isimlerin yer aldığı Veda Mektubu oyuncuları kostüm ve okuma provası içi bir araya geldi.
  Dizinin başrol oyuncularının enerjik ve sıcak tavırları ile dikkat çekiciydi…

  Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş oturduğu; hikayesini Gamestory, senaryosunu ise Deniz Akçay’ın kaleme aldığı Veda Mektubu yıllar önce bir mektup yüzünden ayrılan aşıkların çocukları üzerinden gelişecek ve soluk soluğa izlenecek bir hesaplaşmayı ekrana taşıyacak. Vaktinde yaşayamadıklarımız, ifade edemediklerimiz, korktuklarımız, kaçtıklarımız, cesaret edemediklerimiz, çocuklarımızın üzerinden hayatımıza girer ve en büyük sınavımız olur. Peki siz bu sınava hazır mısınız?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  “VEDA MEKTUBU” YAKINDA KANAL D’DE!

  "KRALİÇE" YAKINDA KANAL D’DE!

  Kanal D’nin, yapımını Mednova’nın üstlendiği, Queen Sugar dizisinden uyarlanan yeni dizi Kraliçe yakında izleyici karşısına çıkacak. Merakla beklenen dizinin başrol oyuncularıysa belli oldu…

  Dizinin başrol oyuncuları Burcu Özberk ve Gökhan Alkan.Oyuncu kadrosunun göze çarpan isimlerinden bir diğeri ise Gonca Vuslateri. Bugüne kadar yer aldığı projeler ile izleyicinin beğenisini kazanan oyuncu dizide, Zeynep karakterine hayat verecek.

  Ülkenin en ünlü basketbolcularından birinin adının büyük bir skandala karışması sonucunda, eşinin hayatının alt üst olmasını konu olan KRALİÇE’NİN yönetmen koltuğunda kimin olacağı ise, şimdiden merak konusu oldu.

  KRALİÇE YAKINDA KANAL D’DE!

  Kübra Doğru Ünlü yazdı Kanal Dde hangi iki dizi yayına başlayacak

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow