hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kübra Doğru Ünlü, yazdı! Yargı’nın yeni bölümünde neler yaşandı?

  Kübra Doğru Ünlü, yazdı Yargı’nın yeni bölümünde neler yaşandı
  expand

  Ve yine bir pazar akşamında, yerinde ve saatinde, yeni bölümüyle, dün gece “Yargı” karşımızdaydı. Tüm kategorilerde geceyi reytinglerde birincilikle bitiren dizi her zaman olduğu gibi izleyiciyi ekrana kilitledi!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  KANAL D ‘DE YAYINLANAN HANGİ DİZİNİN UYARLAMASI YURT DIŞINDA YAYINLANIYOR?

  Bir Kanal D dizisi olan “YARGI” nın başrollerinde Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat ve Cezmi Baskın ve birçok değerli oyuncu rol alıyor. Yayınlandığı ilk günden beri ilgiyle takip ediliyor. İzleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Kendi fenomenlerini oluşturan dizi içerisinde var olan her şey izleyicinin yakın markajında. Oyuncuların kostümleri, takıları, sarf ettikleri veciz sözler, gittikleri mekânlar gibi daha birçok unsuru sıralayabiliriz. Örneğin Ceylin Kolyesi diye bir gerçek günlük hayatta yerini almış durumda.
  Bu ve benzeri unsurların dışında dizinin müdavimleri arasında birçok ünlü isimde yer alıyor. Sosyal medya hesaplarında dizi yayını sırasında yazdıkları yorumlarsa oldukça ilginç.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  YARGI DİZİSİNİN BAŞARISI SADECE TÜRKİYE YAYINI İLE SINIRLI DEĞİL!

  Geçtiğimiz yılın ikinci yarısından itibaren birçok ülkede yayında olan dizi örneğin Yunanistan’da aynı başarıyı uyarlamasıyla elde etti.
  Yunanistan’da ANT1TV televizyonunda “Pagidevmenoi” adıyla yayında olan dizi, Türkiye’de olduğu gibi izlenme oranlarında ilk sırada. Ülkenin reyting verilerine göre her 100 kadından 40’ı “Pagidevmenoi” dizisini izliyor. “Yargı” dizisinin uyarlaması olan “Pagidevmenoi” Yunanistan’da yayına girdiği ilk günden itibaren adından başarıyla söz ettiriyor.

  Dizinin yayında olduğu bir başka ülke ise İspanya. Dizi, İspanya’nın Antena3 televizyonunda “Secretos De Familia” adıyla yayınlanıyor. İspanyol izleyicisinin ilgiyle izlediği dizi aynı zamanda İspanyol basınının gündeminde olmaya devam ediyor.
  “Family Secrets” adıyla Porto Riko’da da yayında olan “Yargı” ayrıca Şili, İsrail, Kıbrıs, Romanya, Gürcistan ve ABD televizyonlarında da popüler ve sevilen diziler arasında yayında.

  Yetmişe yakın ülkede yayında olan “KANAL D” nin başarılı dizisi; “YARGI”NIN 52. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

  Tüm kategorilerde geceyi reytinglerde birincilikle bitiren dizi her zaman olduğu gibi izleyiciyi ekrana kilitledi.
  Bir önceki bölümün sonunda emniyetin bahçesindeki patlamayla nefes kesen dizinin 52. Bölümünde, Savcı Pars’ın hayatta olduğunu görmek izleyenlerin yüreklerine su serpti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Heyecanın bir an olsun dinmediği Kanal D’nin fenomen dizisi Yargı’nın bu haftaki bölümünde Yekta ve oğlu ‘ölü gelin’ davasına ortak oldular.
  Ilgaz cinayetin arkasındaki gerçek için çabaladı. “Ölü gelin” davasında cinayeti kimin işlemiş olduğu, bombanın ve tehditlerin arkasındaki ismi bulmak için de çok önemli bir hale geldi. Gelinin de damadın da aileleri şüpheliler arasındaydı. Dizinin bu bölümünün şaşırtmacalarından biri damat tarafının avukatı olarak bir anda olaya dahil olan Yekta ve oğlu Ömer’di… Her verinin üzerinden bir kez daha geçen Ilgaz, Eren ve Ceylin; Çetin’le ilgili gizemi çözmek için uğraştılar.

  Aylin’e gelecek olursak bölümün ve dahi bundan sonraki sürecin en üzüleni olacak gibi görünüyor. Diğer taraftan Ilgaz ve Ceylin yaşananlar çerçevesinde hem birbirlerini kollamak hem de yan yana durmak zorundalar. Aynı zaman da Ilgaz ve Ceylin’in birbirleri için aşk dolu endişeleri, görülmeye değerdi. Geçtiğimiz bölümde Derya’nın hamileliği kesinleşmiş ancak konu Pars’a iletilememişti… İşte 52. Bölümün öne çıkan bir başka konusu da bu meselenin Sarp’a söylenip söylenmemesiydi. Duruma daha fazla sabredemeyen Ceylin, Derya’nın hamile olduğunu, Pars’a söyledi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Derya kızgınlık, Pars büyük şaşkınlık yaşadı. Diğer taraftan gelen tehdit mesajı sebebiyle Ceylin; Ilgaz’a dosyayı devretmesi için baskı yaptı. Ölen gelin davasıyla Çetin’in bağını kurmaya çalışan Eren ve Ilgaz, Aylin’i yeniden emniyete çağırdı. Bölüm sonunda Ceylin’e gelen bir mesaj, yine tüm ekibe heyecan yaşattı. Gelen mesajda Metin’in ölüm ilanı vardı ve eş zamanlı emniyete gelen ihbar üzerine hemen yola çıkıldı. Yaralı halde bulunan Metin, hastaneye götürüldü. Tüm bunlar yaşanırken etrafta Defne’nin çantasını gören Ilgaz, Defne’nin kaçıldığı şüphesiyle derhal arama çalışmalarına başladı.

  Yargı 52. Bölün sonunda da tüm izleyenleri yeni sorularla baş başa bıraktı.

  Derya hamileliğini sonlandıracak mı?

  Savcı Pars, bu duruma izin verecek mi?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ilgaz ve Ceylin, yeniden bir araya gelecek mi?

  Aylin’in başına neler gelecek?

  Metin ölecek mi?

  Defne’nin başına ne geldi?

  Yekta ve Ömer, bu işin neresinde nasıl yer alacak?

  Bu ve benzeri birçok sorunun cevabı;

  1 Şubat Çarşamba saat 20:00’ de; Kanal D ‘de “Yargı” da!

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow