Kuruçeşme Açıkhava'da bir ilk!

Kuruçeşme Açıkhava'da bir ilk!

Kuruçeşme Açıkhavada bir ilk
expand

Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında 'İmparator' lakaplı İbrahim Tatlıses, 'Kadınlar Matinesi' konseptiyle kadın hayranlarını ağırladı.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

İmparator'un sahneye çıkmasına dakikalar kala barkovizyonda yayınlanan kısa vtr’sinin ardından binlerce kadın hayranı, İbrahim Tatlıses’i ayakta karşıladı. Usta sanatçı, konserini unutulmaz eseri 'Yalan' ile başlatırken, gece boyunca Tatlıses klasikleri hep bir ağızdan söylendi. Binlerce kişinin coşkusuna karşılık İmparator, orkestraya enstrümanlarını bıraktırdı ve kadın hayranlarını alkışlattı.

Geçtiğimiz yıl uzun bir aradan sonra ilk kez sahne aldığı Kuruçeşme Açıkhava’da bu defa kadınlar matinesi ile buluşmanın heyecanını yaşayan İbrahim Tatlıses, "Çarşamba kadınlar matinesine hoş geldiniz" diyerek, eski günleri yâd etti.

“Bütün kadınlar baş tacımdır. Benim baş tacım da oradadır” diyerek sözlerine devam eden Tatlıses, eski hayat arkadaşı Derya Tuna’yı selamlamayı ihmal etmedi. İmparator'u bu özel gecede, Derya Tuna ile birlikte gelini Yasemin Tatlıses de yalnız bırakmadı.

 

İbrahim Tatlıses, eski gazino günlerinin vazgeçilmezi kadınlar matinesi konseptiyle nostalji tadında bir geceye imza attı. Binlerce kadın hayranını karşısında gören Tatlıses'in, “Yani benim aklımın ucundan geçmezdi Allah bana bir ömür daha verecek, insanlarla birlikte şarkı söyleyeceğim” sözlerine, sevenleri 'İbo İbo' tezahüratlarıyla karşılık verdi.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

İmparator, 35 kişilik dev orkestrası ve üç saate yakın kaldığı sahnesinde binlerce kadın hayranını bol bol oynattı.

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow