Kuzey Yıldızı İlk Aşk bitiyor mu, sevilen dizi neden final yapıyor?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk bitiyor mu, sevilen dizi neden final yapıyor?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk bitiyor mu, sevilen dizi neden final yapıyor?

Cumartesi günleri ekranda olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk final bölümü ile takipçilerine veda ediyor. Dizinin yeni bölüm tanıtımında final ifadesinin yer almasının ardından projenin takipçileri “Kuzey Yıldızı İlk Aşk bitiyor mu?” sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, sevilen dizi neden final yapıyor?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Başrollerinde Aslıhan Güner, İsmail Demirci ve Cezmi Baskın gibi isimlerin yer aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk ekrana veda ediyor. 15 Mayıs’ta ekranda olacak 64. bölüm ile takipçilerine veda edecek olan dizide önemli gelişmeler yaşanacak.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK BİTİYOR MU, NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Dizinin yeni bölüm tanıtımında final ifadelerinin yer almasıyla birlikte projenin biteceği kesinleşti. Neden final yaptığı ile ilgili resmi bir açıklama gelmese de dizinin reyting sıralamasında ilk 10’da zorlanmaya başlamasının final kararında etkili olduğu tahmin ediliyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK FİNAL FRAGMANI

64. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kuzey ve Yıldız, yeni bir heyecanın eşiğindedir. Birlikte kutlayacakları ilk bayram sabahına uyanacaklardır. Artık kara bulutlar aralanmış, mutluluk yüzünü göstermeye başlamıştır. Tüm küslerin barıştığı, dargınlıkların unutulduğu bayram gibi bir bayram yaşayacaklardır. Başlangıçta her şey tıpkı hayallerindeki gibi olsa da kara bulutlar yine aşıklarımızın peşini bırakmamış, Yıldız’ın kalbi yeniden kırılmıştır. Ama öyle bir şey olur ki; herkes Kuzey Yıldız’ı masalının gücüne bir kez daha inanır. Her masalın sonunda olduğu gibi gökten üç elma düşer…