magazin haberleri

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncu kadrosu

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncu kadrosu

SHOW TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncu kadrosu merak ediliyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk genel hikayesi şöyle; Kuzey’le Yıldız; bir köprünün üstündeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki hırçın dalgasıdır. Yıldız, Kuzey’i, kendini bildi bileli sevmektedir. Ondan başkasını gözü görmemiştir. Yıldızla sözlenip üniversite okumaya İstanbul’a gittiğinde başka bir kadına aşık olup evlenmiş, üç çocuk sahibi olmuştur olmasına ama Yıldız’a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiş; üstelik dolandırılıp sıfır noktasına gelmiştir. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Kuzey Yıldızı İlk Aşk  oyuncuları kimdir? İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

Kuzey, yıllar önce binbir umutla geldiği ve hayallerini, en güzel günlerini yaşadığı şehri, üç kızıyla birlikte terk edip memleketine dönmeye karar verir. Kızlarıyla birlikte kendisini doğduğu topraklara kabul ettirecek, ettiremese de gitmeyecek, orda kalacaktır. Ama Yıldız, onu geldiği yere göndermeye, onu döndüğüne pişman etmeye yeminlidir. İşin içine bir de; biri genç kadınlığın eşiğinde, biri ergenliğin doruklarında, diğeri de çocuk yaşta üç tane kız çocuğu ve Kuzey yüzünden birbirine düşman olmuş iki aile eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır. Kuzey’i ne kendi ailesi, ne de diğer köylüler kabul etmemektedir. Yıldız da bulduğu her fırsatta Karadeniz’i Kuzey’e dar etmektedir. Yıldız ne yaparsa yapsın, dövse de sövse de hıncını alamaz. İçindeki küllenmek bilmeyen öfke, daha da alevlenmiştir. Kuzey’in tek bir lafıyla bu alev ya sönecek ya da tüm Karadeniz’i yakacak bir yangına dönüşecektir. Herşey, Kuzey’in iki dudağının arasındadır. Peki ama Kuzey Yıldızı İlk Aşk  dizisinın oyuncuları kim?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk  Oyuncu Kadrosu

Kuzey Yıldızı İlk Aşk  dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk  oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk  Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncuları arasında Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Cezmi Baskın, Ferda Kaynar, Hüseyin Soysalan gibi önemli isimler yer alıyor.

Aslıhan Güner
Yıldız Kadıoğlu

İsmail Demirci
Kuzey Mollaoğlu

Cezmi Baskın
Yaşar Kadıoğlu

Ferda Kaynar
Hanife Kadıoğlu

Hüseyin Soysalan
Şeref Mollaoğlu

Uğur Demirpehlivan
Emine Mollaoğlu

Toygan Avanoğlu
Sefer Kadıoğlu

Aslıhan Kapanşahin
Mine Mollaoğlu

Berfin Nilsu Aktaş
Gökçe Mollaoğlu

Gizem Güneş
Feride Mollaoğlu

Merve Şen
Nahide Kadıoğlu

Ecem Çalhan
Kamer Mollaoğlu

Burak Can
Poyraz Kadıoğlu

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS