magazin haberleri

Kylie Jenner kızı Stormi'ye elmas yüzük mü hediye etti?

 Dünyanın 30 yaş altındaki en zengin kadını Kylie Jenner, gerektiği zaman kesenin ağzını açmaktan çekinmiyor. Jenner, Travis Scott ile ilişkisinden dünyaya gelen bir yaşındaki kızı Stormi'ye aldığı ileri sürülen Noel ve yılbaşı hediyesiyle eleştiri oklarını da üzerine çekti.Kylie Jenner, Stormi'nin parmağında elmas bir yüzük bulunan elinin fotoğrafını ve bir midilli fotoğrafını Instagram hesabının hikayeler bölümünde paylaştı.

Jenner "Stormi en güzel Noel hediyesini aldı" notuyla yaptığı bu paylaşımı birkaç saat sonra sildi.

Fakat o kadar kısacık bir zaman bile Jenner'ın eleştiri yağmuruna tutulmasına engel olmadı.

Birçok kullanıcı küçücük bir kıza bu kadara pahalı hediye alınmayacağını yazdı. Bazıları da "Belki de Stormi annesinin yüzüklerinden birini taktı" yorumunu yaptı.

Daha önce de rap'çi Cardi B, daha bir yaşına bile gelmemiş kızına elmas yüzük hediye etmesiyle gündeme gelmişti.

Henüz 22 yaşında dolar milyoneri olan Kylie Jenner 1 yaşındaki kızı Stormi'yi işte bu odada büyütüyor.

Göz kamaştıran ve elbette pahalı oyuncak bebekler, gerçeğini aratmayan bir mutfak seti, oyuncak da olsa birçok insan için pahalı minicik arabalar... Duvarda özel gece lambaları ve çeşit çeşit aksesuar. Yetişkinleri bile kıskandıracak bir gardrop.

Zaman zaman kendi evinin çeşitli bölümlerinde çektiği pozlarını sosyal medyada paylaşan Jenner, şimdi de kızının odasından ayrıntılar paylaştı.

Jenner'ın, bir süre önce ayrıldığı Travis Scott ile ilişkisinden dünyaya gelen kızı Stormi için hazırladığı oda kelimenin tam anlamıyla göz kamaştırıcı.

Mobilyalar bir yana odanın duvarını süsleyen şimşek şeklinde lamba, pembe renkli bir minyatür mutfak, ünlü bir markanın tasarımı olan üzerinde Stormi yazılı çanta, sıra sıra elbiseler küçük kızın odasında yer alan detaylar.

Görünüşe göre annesi Kylie Jenner, küçük kızının mutluluğu için elinden geleni ardına koymamış.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS